2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

İlk maçta maça profesyonel kamera bile sokmadı amedliler , 16-17 yaşındaki cocuklara saldırdılar. Aileleri perişan oldu çocukların. Türkiye Cumhuriyeti 'nin bir şehrinden Bursalı kafile zırhlı araç ile çıkabildi. O gün ne siyasi ne medya konuştu. Benzer olaylar bugün yaşaninca gündem oldu. Lan bu ülkenin asli unsurlari biz Turkler ikinci sınıf vatandaşmıyız neyin kafası bu . Bursa yada Amed olayı olarak bakmayın bu duruma.

:D
mqdefault.jpg

Amedsporda oynayan topcular mansur dışında hepsi Türk ve hepsi istiklal marşı okudu açın izleyin. Amedin hocası Türk milli takım, Galatasaray ve Beşiktaş da senelerce oynamis Ahmet yıldırım. Galatasarayin sözleşmeli futbolcusu Abdülsamed amedde kiralık. Kalkıp 90larin derin devletini de savunmayın, şaka gibi yorumlar var. Bak siz bu kafayla gittikçe Tayyip çok rahat devam eder. Bugün ki maç en çok iktidara yaradı, kürt seçmeni akpye yakinlastirdi ben size diyim...

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçı durdurmak için sahaya roket mi atılması gerekiyor ? Maç değil bildiğin savaş bu. Ver ikisinde 1 sene taraftarsız maç bir daha olursa da lisansı iptal et bu ne ya.

İnsanlari boyle ayrıştırarak, toplumu gerenlere nalet olsun

Dünyanın hiçbir yerinde böyle sığ kavga ve tartışma ortamı göremezsiniz

30 senede elimize Koca bir sıfır geçti

Amed ve Bursa’nın ortak özelliği ikisinin de vergiler altında eziliyor olması ve limon gibi sıkılması.

Kürt realitesine de saygı duymak zorundayız.
Türkiye’yi de ileriye götürmek zorundayız bunu kavga ederek yapamayız

Diyarbakır da bizim Bursa da bizim

Hala aşamadık bu boş işleri

Bu saçmalıklar mahfetti ülkemizi

Yarın çok geç olabilir

Amedspor oyuncularına acıdım

Diğer maça dair bir şey izlemedim ama orada anlatılanları da duyunca Bursaspor oyuncularına da acıdım

Bu maçları oynatan yetkililerin ne düşündüğünü hiç anlamayacağım. Bu kavga ortamını bilerek körükleyenler olduğunu ve bunun üzerinden fayda sağlayıp düzenlerini sürdürenler olduğunu düşünüyorum

Amedsporda oynayan topcular mansur dışında hepsi Türk ve hepsi istiklal marşı okudu açın izleyin. Amedin hocası Türk milli takım, Galatasaray ve Beşiktaş da senelerce oynamis Ahmet yıldırım. Galatasarayin sözleşmeli futbolcusu Abdülsamed amedde kiralık. Kalkıp 90larin derin devletini de savunmayın, şaka gibi yorumlar var. Bak siz bu kafayla gittikçe Tayyip çok rahat devam eder. Bugün ki maç en çok iktidara yaradı, kürt seçmeni akpye yakinlastirdi ben size diyim...

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kürt seçmeni AKP'ye mi yakınlaştırdı? Kürt seçmen neden "Batı'da bizi PKK ile eşdeğer görüyorlar. O zaman hemen AKP'ye oy vermeliyim" desin? Bunun tek bir mantıklı açıklaması yok.

Muhalif seçmen Beyaz Toros göndermesine destek çıkarsa demiş
E yine saçma. Kendi partileri HDP varken ne diye bunlara izin veren valinin, emniyet müdürünün vs. sahibi konumundaki AKP'ye yakın dursunlar? Ayrıca muhalif seçmen 1 desteklerse MHP ve AKP seçmeni 1000 destekler. Bunu da en iyi Kürtler biliyordur bence. Etrafımda hiç Kürt tanıdığım ya da HDP seçmeni yok ama aşırı dindar olmayan hiçbir Kürt'ün bu seçimde AKP/MHP ortaklığına oy vereceğini sanmıyorum.

Üst Alt