#2 Mariano Ferreira Filho

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Linnes'i severim, oynadiginda da iyi oynuyor ama Feghouli-Mariano ikilisini bozmamak lazim, ayni dili konusuyorlar, sahada iyi anlasiyorlar, zaten bu ikili de olmazsa takimda oyun bilgisi olan oyuncu sayisi sifira inecek.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Geçen Eboue videosu izledim, adam ne depar atıyormuş arkadaş. Uzun mesafede yakalamak imkansız. Yeri geliyor çizgiye iniyor, çalım atıp ceza sahasına sokuluyor, hatta ve hatta savunma arkasına sarkıp gol atıyor. Savunmada da geçit vermezdi zaten. Tüm kanadı tek başına kullanıyormuş resmen. Mariano'nun top tekniği ve oyun zekası çok iyi ama günümüz bek futbolcusu için daha elzem bir özellik bana kalırsa tüm kanadı kullanabilmek, depar özelliği ve hız. Oyun zekası ve iyi pozisyon alabilmek de önemli tabi ama Mariano biraz yavaş kalmaya başladı.
Eboue ilk senesinde manyak top oynamisti. Adam havadan gelen toplari o kadar yumusak indiriyordu ki her defasinda mest oluyordum.

Enes Dalmış

10 Numara!
Eğer gerçekten bir teklif varsa Ocak ayında yollarımızı ayırabiliriz Mariano ile. Ama devre arasına kadar Belhanda & Emre gibi oyun kurucularımızın ikisinden birden mahrum olduğumuz için kesinlikle gidene kadar Mariano 'nun oynamasından yanayım

Maça çıktığımız orta saha Fernando-Donk-Ndiaye bu adamlarla tabiki merkezde bir hücum gücü elde edemeyiz bir oyun kuramayız. O yüzden Linnes yerine Mariano 'yu tercih etmiştir Fatih Terim ...

Enes Dalmış

10 Numara!
Geçen Eboue videosu izledim, adam ne depar atıyormuş arkadaş. Uzun mesafede yakalamak imkansız. Yeri geliyor çizgiye iniyor, çalım atıp ceza sahasına sokuluyor, hatta ve hatta savunma arkasına sarkıp gol atıyor. Savunmada da geçit vermezdi zaten. Tüm kanadı tek başına kullanıyormuş resmen. Mariano'nun top tekniği ve oyun zekası çok iyi ama günümüz bek futbolcusu için daha elzem bir özellik bana kalırsa tüm kanadı kullanabilmek, depar özelliği ve hız. Oyun zekası ve iyi pozisyon alabilmek de önemli tabi ama Mariano biraz yavaş kalmaya başladı.
Eboue başka bir seviyenin oyuncusuydu reis dediğin gibi kanadı tek başına kullanıyordu. Son zamanlarda STSL 'ye gelmiş en iyi sağ bek oyuncusu kendisidir Mariano-GG filan kesinlikle o seviyede değiller

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
klasik olacak ama sabote etmeye devam ediyor. bu adam bir an önce satilmali

Metin EREN

10 Numara!
Transfer haberleri doğrudur umarım nefret ettirmeden yolları ayıralım

Şerafettin Şerifoğlu

Parçalı Üye
mecali kalmamış,azıcık daha salarsa göbek önüne düşecek futbolcu eskisi,neymiş oyun kuruyormuş.. oyun falan kurduğu yok,defans yok,hucum yok hiç birşey yok çünkü adam bitik...

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
mecali kalmamış,azıcık daha salarsa göbek önüne düşecek futbolcu eskisi,neymiş oyun kuruyormuş.. oyun falan kurduğu yok,defans yok,hucum yok hiç birşey yok çünkü adam bitik...
elimizde linnes gibi bir adam varken bunu oynatmak futbolu bilmemektir, art niyet ariyorum.

Şahin Aksoy

İmparator Fatih Terim
10 Numara!
Salmış. Oyundan cikarilip forma verilmemeli artik.

Osman Arabacı

Tecrübeli Üye
Kapasitesi bu kadar bu adamın. Sabriden sonra bize dani alves gibi gelmişti ama şimdi perde kalktı gözlerden gerçekler çıktı gün yüzüne. Adam ofansif bek diye imajının hatrına topu alınca yardırarak gider, adam geçer yada dener en azından bunları ama yapmıyor zorlanımıyor al gülüm ver gülüm takılıyor

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Oyun zekası iyi ama kondisyonu çok kötü, maç içinde 1-2 kez anca çizgiye gitmiştir.

Enes Dalmış

10 Numara!
Mariano neden satılsın dediğimi bu maçta da çok güzel kanıtladı bize

Halis Akgün

Aslan Üye
derhal yollanmalı 3-4m teklif varsa düşünülmemeli 1 dk

Üst Alt