#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
benim için en büyük hayal kırıklılığı.Linnes tercihi sonrası burada çok kişiyi eleştirmiştim.Malesef bu konuda haksız çıktım.
Birde bu adamı orta sahaya koydular. fiziksel olarak selçukdan farkı yok. İnanılır gibi değil.Garip garip pas hataları..Sanki bilerek yapıyor.
Sevilla gibi futbolcu analizini çok üst düzey yapan bir takımın neden bıraktığını daha iyi anlıyorum.

Bu kadar ruhsuz olunmaz ki...Bu adamların aldığı paralar haram...

yazın satıp ola ainayı kiralayacaktık koca galatasaray kulubunde bu hamleyi yapabilecek cesarette ne yonetim, ne teknik ekip, ne scout ekibi var. Yazıklar olsun baska birsey demiyorum. Komple temizlik yapılması gerekiyor.
Terim hoca olarak kalabilir ama geri kalan transfer ekibini kadar bundan sorumlu yoneticiye kadar kim varsa acil kıyım yapılmalı

Çok seviyorum kendisinide yazın 33 olacak. Belki 1 sene daha Linnesle dönüşümlü oynasın denebilir fakat fazlası olmasın mümkünse. Düşme var çünkü. İyi bir sağ bek fırsatını bulursak kesinlikle bu yaz teşekkür edilmeli. Mevcut kadroda bence Muslera-Fernando-Nagatomo harici şuan herkes gidebilir sorun değil.

Ne olursa olsun Feghouli-Mariano ikilisini bozmamaktan yanayım. Bu akşam bu kadar çok atak yapabildiysek tamamen Mariano-Feghouli ikilisi sayesinde

Ha ikisi de 90 dakika oynayacak durumda değil orası ayrı ...

Ne olursa olsun Feghouli-Mariano ikilisini bozmamaktan yanayım. Bu akşam bu kadar çok atak yapabildiysek tamamen Mariano-Feghouli ikilisi sayesinde

Ha ikisi de 90 dakika oynayacak durumda değil orası ayrı ...

Bu da iyi oynadı. Yine yanlış maçlar izlenmiş. Çok garip leş olduğu çok maç oldu. Ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi feghouli ve mariano kanadı bozulmamalı. Oyunlarını beyinleriyle oynadıkları aşikar. Fizik gücünüde iyi gördüm. Bu adam top süremiyordu. Şimdi topu ayağından aşarak falan sürüyor. Bu maça ayrı hırsla çıktıkları belli ama onda bile yenildik anasını satayım. Deplasman performansı soru işareti ancak gerekli bölgelere adamlar alınmadan bu adamlara hiç bir şey söylememem. Feghouli bile ilk yarı erenin mallığını anladı. 2. yarı bomboş pozisyonda kendi vurdu ve haklıydı.

Penaltı pozisyonunda yüzde yüz hatalıydı ama nolursa olsun ceza sahasında bu kadar basit bir müdahale yapılmaz.

Tek begenmeyen ben miydim acaba.

Geçen Eboue videosu izledim, adam ne depar atıyormuş arkadaş. Uzun mesafede yakalamak imkansız. Yeri geliyor çizgiye iniyor, çalım atıp ceza sahasına sokuluyor, hatta ve hatta savunma arkasına sarkıp gol atıyor. Savunmada da geçit vermezdi zaten. Tüm kanadı tek başına kullanıyormuş resmen. Mariano'nun top tekniği ve oyun zekası çok iyi ama günümüz bek futbolcusu için daha elzem bir özellik bana kalırsa tüm kanadı kullanabilmek, depar özelliği ve hız. Oyun zekası ve iyi pozisyon alabilmek de önemli tabi ama Mariano biraz yavaş kalmaya başladı.

Üst Alt