#2 Şener Özbayraklı - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şua adamlar bu işten para kazanıyor ya hey allahım, dünyada en çok bulunan mevki sağ bektir. Bu adamın yüzün dahi görmek istemiyorum. Ligte bundan çok iyileri var.

Benim beklediğimden çok daha iyiydi oynadığı maçlarda ama hem sakatlık durumu hemde yaşını düşünürsek yollar ayrılmalı bana göre.

Cüzi paraya yedek olarak kalabilir. Beğenmiyoz tamam da yedek olarak belki 3.sağbek olarak iyidir. Napalım boş mu bırakalım mevkileri?

futbolla bir ilişkisi kalmamış. Top ayağına geldiği zaman Keremden daha çok heyecan yapıyor. Otobüs biletini alın Esenler otogardan köyüne dönsün.

Kesinlikle gitmeli 1,2,3. Olarak farketmez gitmesi gerekiyor ,sonlara doğru elinden geleni yaptı sağolsun ama yollarımız ayrılmalı kesinlikle

Bence özellikle son maçlarda hiç de fena değildi. Top ayağına dolaşıyor zaman zaman ama bence ortalama bir yedek olarak kalabilir. Zaten beklerden yana şansımız hiç yok sürekli o gelsin bu gitsin olmasın

Sonlara doğru oynamasının nedeni bir anadolu takımının dikkatini çekmektir. Adamın mesleği bu son 2-3 yıllık bir mukavele alayım diye canla başla oynadı. Kasımpaşa veya Karagümrüğe gider hayatının sefasını sürmeye devam eder.

bu herif bayağı ucuza oynuyormuş yav, ben 1.5 milyon avro filan alıyor sanıyordum. maç başı ağırlıklı bir feda karşılığında 1+1 sözleşmesini yenileyelim, ne alabileceğimiz yakın kalite yerli var, ne de altyapıda bunu kesebilecek bir yetenek belirtisi.

bu herif bayağı ucuza oynuyormuş yav, ben 1.5 milyon avro filan alıyor sanıyordum. maç başı ağırlıklı bir feda karşılığında 1+1 sözleşmesini yenileyelim, ne alabileceğimiz yakın kalite yerli var, ne de altyapıda bunu kesebilecek bir yetenek belirtisi.
Üzülerek söylüyorum son maçlarda sağ kanattan düzgün ortalar bir tek bu adamdan geldi.

işte alındığı vakt 1 milyon euro karşılığı olan bedel verilmişdi tl olarakdan

bünyamin balcı gibi üst düzeye ulaşabilecek bir yerli bek gelmiyorsa kalmasına lafım olmaz

sonuçta ülkede şener'den iyi kaç tane sağ bek var ki?

Mantiken ve elde imkan olsa bir saniye tutmamaliyiz.

Ancak isin asli oyle degil, elde yerli olarak az isim var 11 ya da rotasyona alacaginiz. Ayrica bana gore takimda ilk 11'e uygun sag-bek yok. Ehh iste donerse Omar. Yedlin = les, futbolculugunu tartisirim bir bek/defans oyuncusu olarak. Kosucu bu adam, gitsin MLS/Cin ligi falan takilsin. Sag-bek alinacagini sanmiyorum kol gibi girmis bir Yedlin var (isterse toplam 1m euro maliyeti olsun zarardir), o yuzden bir sure Sener falan yedeklemeli hatta yabanci siniri olusursa kontenjan acmak icin hamle olur. Kupa macinda falan oynatacak adam lazim. Sener o yuzden kalmali iki asist yapti diye demiyorum, para yok zaman az, eksik cok oyle boyle degil.. Birakalim simdi Sener'i Akbaba'yi ama uzun olmayan cok cok uygun maliyetle tutulmali bunlar.

Üst Alt