2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | Hollanda 1-0 Slovakya | İlk Yarı

ben cok ciddiyim

bu adamlar destek icin kullaniyor

biz bunu kullansak rakip taraftar delirir valla

dusunsenize adamlar paslasirken gitikce artacak falan

bir dusunulmeli derim

ua ile alakasi olanlar bir yoklama ceksin

Abi bende ciddiyim dedim ya dün oturduk bunu konuştuk ne diye ıslıklamaya çalışırsın ki adamlar yapmış işte üfle üfleyebildiğin kadar zaten sürü psikolojisi gibi birşey bu meret ya millet yarışacak ben daha çok ses çıkaracam diye görürsünüz geliyorlar :)

Bu da benim lafım değil gardaş istatistiki veri. Adamlar hem kafaları mikecek aleti satıyorlar hem ondan korunmak için tıkaç. Amerika'nın önce bir silah geliştirip sonra ona karşı gelebilen şeyi üretip ikisini de satması gibi.

Prömiyer Ligi takip edemediğim için Arsenal'de izleyemiyorum bu Van Persie'yi ama Şampiyonlar Ligi olsun, milli takım olsun, ne zaman izlesem küfrediyorum. Bu adam hep mi böyle yahu? Galatasaray'a gelecek deseniz burun kıvırırım kendi izleyebildiğim kadarı ile bu adama.

Bu da benim lafım değil gardaş istatistiki veri. Adamlar hem kafaları mikecek aleti satıyorlar hem ondan korunmak için tıkaç. Amerika'nın önce bir silah geliştirip sonra ona karşı gelebilen şeyi üretip ikisini de satması gibi.

o tikaci alan adam samiyendede tikac takar

dayi borozan seklindeki aletler onundeki sekil itibariyle arkasina cok az ses verirler

soyle anlatayim

ambulans sana dogru gelirken okuz gibi ses olur seni gectigi anda ses yuzde 20 sine duser

bu adamlarin aleti uzun yapma amacida o

vektorel olarak huniyi uzat iste

bir reflektore carpana kadar sana gelmiyor o ses yani

sen sadece sana uzak olan adamlarin sesini duyuyon

ama tabi arkandaki embesilin teki yanlislikla kulaga uzatirsa......:)

Teorinde her vuvuzela çalan yiğidin tam olarak sahaya dik olarak çaldığını assume ediyorsun ki yanlış. Agalar 360 derece dönerek çalıyorlar ki yeterince saçma olan bir hadiseyi daha da ilginç yapıyor.

Teorinde her vuvuzela çalan yiğidin tam olarak sahaya dik olarak çaldığını assume ediyorsun ki yanlış. Agalar 360 derece dönerek çalıyorlar ki yeterince saçma olan bir hadiseyi daha da ilginç yapıyor.

Assume etmek nedir ingilizce öğretmeni olduğum halde ilk defa duyuyorum da

Bir de aslantepedeki çatıyı düşünün kapatıp kapatıp üfleriz aboooov manzarayı kesss :D

Üst Alt