20/21 Sezonu Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları Çekildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EjQa7z8XYAIXpMc

Şampiyonlar Ligi’nde perde 20 Ekim’de oynanacak maçlar ile açılacak. Aralık ortasına kadar 6 maç haftasının tamamlanması planlanıyor.

• 1. Hafta: 20-21 Ekim
  • 2. Hafta: 27-28 Ekim
  • 3. Hafta: 3-4 Kasım
  • 4. Hafta: 24-25 Kasım
  • 5. Hafta: 1-2 Aralık
  • 6. Hafta: 8-9 Aralık

2020-21 Şampiyonlar Ligi finaline İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu ev sahipliği yapacak. Karşılaşma 29 Mayıs 2021 tarihinde oynanacak.

Goal

Başakşehir CL gruplarında 1 puan alabilirse kendileri adına çok büyük bir başarı olarak addederim. Ülke futbolu olarak durumumuz bu kadar vahim maalesef. Bundan sonra Avrupa'nın 3 numaralı kupası olan Konferans Liginde 3. sınıf takımlarla mücadele ederiz artık.

Şu her sene çektiğimiz hayvan gibi kuralardan birini çeksinler de görelim yiğitliklerini.
Hemen tanıma uyalım;

Bayern Munich
Manchester City
Inter
Başakşehir
-------------------
Liverpool
Barcelona
Leipzig
Başakşehir
-------------------
PSG
Atletico
Lazio
Başakşehir
-------------------

Şu üç gruptan birini çekmelerini temenni ediyorum. Siyaset eliyle zorla şampiyon yapıldılar. Geçen sene biz karşı koyabildik lakin bu sene nefesimiz yetmedi. En sonunda ne idüğü belirsiz bir takımı TR şampiyonu yaptı allahsızlar.

Fb, Bjk, Trabzon hepsinden tiksiniyorum lakin bu başakşehir denen takımdan ayrı tiksiniyorum. 0 puanla ve -30 averajla grubu bitirmeleri gönlümü hoş eder. Ülke puanı da umurumda değil açıkçası. Mesela bu akşam Glasgow Rangers'ı elemek istiyorum lakin ülke puanı için değil Galatasaray için istiyorum. Ülke futbolu hak ettiğini yaşıyor acımıyorum.

Üst Alt