#20 Armindo Bruma - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ah ah işte böyle arkasından ağlarsınız.

Hadi bi hata yaptın sattın ama karaoğlan dan gelen parayı direkt Belhanda denen kazmaya gömmek insana bi ayrı koyuyor.

sent via GSC

hqdefault.jpg
pala-ve-ekibi-yayinlanmayan-sahne_10160492-8820_640x360.jpg

Ah ah işte böyle arkasından ağlarsınız.

Hadi bi hata yaptın sattın ama karaoğlan dan gelen parayı direkt Belhanda denen kazmaya gömmek insana bi ayrı koyuyor.

sent via GSC
Bir baska ilginc detay ise Aysal dönemine maddi hususta sallayip Dursun dönemini öven bir vatandas vardi.
Oysa Dursun transfer konusunda en büyük geliri Aysal döneminde alinan oyunculari satarak elde etti.
Bu vatandas iste bunu bile anlayamayacak kadar gözü kör idi ama kendi iddiasina göre Galatasaray ile ilgili cok sey biliyordu.
Ha bir tane daha var, o zamanlar bu konular icin yönetimler gelip gecicidir Galatasaray kurum olarak devam ediyor minvalinde bir seyler yaziyordu. Bugün ise gecmis yönetimlerin hatasi mevcut yönetimler ne yapsin diyor, sanki mevcut yönetim magaradan cikip yönetime talip olmus, talip olurken kulübün sorunlarindan habersizmis gibi. Bu kafalar oldugu sürece bizden hic bir nane olmaz, olmayacak ama sorsan herseyi biliyorlar.

Son düzenleme:
15+2 degil.

12,5 + 2,5 bonus. 12,5 bonservis + 1,5 Cl katilimi vs bonusu ve son olarak 1 Milyon € özel hazirlik maci icin, toplamda 15 olabiliyor maksimum.

Özel mac da havada kaldi gibi sanki unutuldu gitti.
O özel macin detaylarini bilmiyorum ama takimi yüz iki yüz bin dolar icin nerelere götüren bostan korkulugu nasil oldu da hala bu mac icin Leipzig takiminin kapisini calmadi.

15+2 degil.

12,5 + 2,5 bonus. 12,5 bonservis + 1,5 Cl katilimi vs bonusu ve son olarak 1 Milyon € özel hazirlik maci icin, toplamda 15 olabiliyor maksimum.

Özel mac da havada kaldi gibi sanki unutuldu gitti.

He öyle miydi total 15 artı bonus diye hatırladım bir an

Gene de fena para değil aldığımızın üstüne sattığımız nadir adamlardandır herhalde, yaşını düşünürsek ucuza gitti gerçi.

Tabii asıl saçma olan hemen hemen aynı paraya Belhanda'nın gelmesi.

He öyle miydi total 15 artı bonus diye hatırladım bir an

Gene de fena para değil aldığımızın üstüne sattığımız nadir adamlardandır herhalde, yaşını düşünürsek ucuza gitti gerçi.

Tabii asıl saçma olan hemen hemen aynı paraya Belhanda'nın gelmesi.

En sacma olay bu cocugun Sociedad dan geri döndükten sonraki ilk zamanlarda gösterdigi performans sonrasi Levent Nazifoglu denen dangalak herifin "Bruma nin fiyati 15 Milyon €" diye salak salak aciklamalarda bulunmasiydi.

Sociedad dan döndükten sonra kampta az cok belli ediyordu bu sezon cok iyi gecirecegini bunu konusuyorduk hatta o zamanlar forumda, derhal sözlesmesi uzatilmali diye. Yok sonra bakariz yok kisin bakariz diye oyalayarak böyle oldu iste.

Bruma nin menajeri de az degildi tabi ama sen sözlesmeyi erkenden uzatmaya calissan adamin eline koz vermeyeceksin zaman ilerledikce ibre onlara döndü.

Uyuyorum uyuyorum
Günler çabuk geçsin diye
Kadehlere koyuyorum
Acımı dindirsin diye
Bekliyorum bekliyorum
Bu sensizlik bitsin diye
Seni özlediğim kadar
Beni özlüyor musun,
Sende rüyalarında
Beni görüyor musun
Öyle zor ki ayrı kalmak
Öyle dayanılmaz ki

Garry yi satip karaoglani sezon sonuna kadar kiralasak, solda karaoglan sagda Feghouli yi izlesek hos olmaz mi.

Ben zevkten dört köse olurdum.

Üst Alt