#20 Armindo Bruma - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bakalim bunun önüne hangi metni hazirlayip koyacaklar...
fb den bjk den bize gelen bir futbolcu bile olsa bu yeni kulüp güzellemelerinden nefret ediyorum.

Eski atletikligi yok son tercihler konusunda kendini gelistiremedigi icin Psv'de ilk 11 oyuncusu olamadi hic bi zaman. Ic sahadaki alt sira takimlarina sov yapar diger maclarda sac bas yoldurur tahminim.

İstediği yere gidebilir.
Hiç bir gelişim gösteremedi.

Sadece hızla topçu olunmaz. İstediğin kadar hızlı ve çevik ol, çalım attıktan sonra ne yapacağını bilmiyorsan; pas atılacak yerde şut çekiyorsan, şut çekilecek yerde pas atıyorsan, o pasların da yanlış tercihlerse hiç bir anlamı yok.

Garry Rodrigues’in yarısı kadar topçu değildi hiç bir zaman. Olmadı. Bu saatten sonra da olamaz.

Mental olarak da hemen küsen bir tipti. Muhtemelen o da gelişmemiştir.

Pelkas bundan çok daha iyi, yararlı topçu.

İstediği yere gidebilir.
Hiç bir gelişim gösteremedi.

Sadece hızla topçu olunmaz. İstediğin kadar hızlı ve çevik ol, çalım attıktan sonra ne yapacağını bilmiyorsan; pas atılacak yerde şut çekiyorsan, şut çekilecek yerde pas atıyorsan, o pasların da yanlış tercihlerse hiç bir anlamı yok.

Garry Rodrigues’in yarısı kadar topçu değildi hiç bir zaman. Olmadı. Bu saatten sonra da olamaz.

Mental olarak da hemen küsen bir tipti. Muhtemelen o da gelişmemiştir.

Pelkas bundan çok daha iyi, yararlı topçu.
pelkas'a bundesligadan teklif geldiğini yazmışlardı. zamanında satmadılar baya geriye gitti herif. 2020-2021de fena oynamıyordu.

edit: garry bu karşılaştırmana sonuna kadar katılıyorum. bruma+onyekuru toplasan garry'in sol ayağı etmez.

g5ze244.png

biraz kötüleyelim

ben üzülmedim hatta hangi takımda oynadıgını bile unutmuşum ,seviyesinin 1 tık üstüne dahi çıksa epl yapardı zaten

şikeciler jesusun portekizce konusanları toplayın gazına gelmiş belliki

yoksa moses,garry olaylarından sonra böyle kumara girmezdi yalı koc

Üst Alt