#20 Furkan Özçal - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Furkan Özçal

Veysel sike yaptı diyen Maho Uslu ciksin konussun ortaya.Eski topcularindan en cok darbeyi yiyen takim Galatasaray'dir.

Gelenek bozulmadi yine eski bir futbolcumuz bize karsi gol atti.

Bu sezon eski topcularimizdan yedigimiz besinci gol oldu. (Sercan Yildirim,Mehmet Batdal,Emre Güngör, Stancu ve Furkan)

ya bu adama neden bizde hic sans verilmiyor anlamiyorum

adam tr liginin en iyi orta saha oyuncularindan

üstelik yasi da daha cok genc

en az hamit kadar oynar, rotasyon icin bicilmis kaftan

iyi mi oynadi kötümü dikkat etmedim ama en azindan bazilari gibi bilerek gol yemiyen karektere sahip bir arkadas.

ya bu adama neden bizde hic sans verilmiyor anlamiyorum

adam tr liginin en iyi orta saha oyuncularindan

üstelik yasi da daha cok genc

en az hamit kadar oynar, rotasyon icin bicilmis kaftan

Hamit kadar oynar derken? Ciddi misiniz? Hamit CMde oynamaya basladigindan beri ligde acik ara en fazla top kapan ve top calan oyuncusu. Ayni mevkide oynayan oyuncularin 3-4 katiyla oynuyor. Oyun kurmasi, pas trafigini yönetmesi, alan savunmasini iyi yapmasi, cogu macta 13km üzeri kosmasi vs. Su anki perfonmansiyla kimse Hamitin yerini kolay kolay dolduramaz. Furkan gibi oyunun 2 yönünde zayif bir oyuncu zaten CMde oynayamaz. Karabükte bile forvet arkasi oynuyor.

CLz52aSUsAA9FAn.jpg

Toplasak 3-5 maça ancak çıktı ama bu adamı hep tuttum. İddialar doğruysa Serdar Aziz karşılığında Bursaspor'da. Sezon başı beğenmeyip gönderen ve yerine JPK'yı kadroda tutan Hamza Hamzaoğlu ile çalışacak. Yolu açık olsun.

Üst Alt