#20 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Papa Alioune Ndiaye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ikiliyi birlikte izlemek isterdim.

DGLV8IIXoAEN-zV.jpg

-Paraya ihtiyacımız var git
+Tamam
-Sana ihtiyacımız var gel
+Tamam

Adam gibi adam kraldiaye

Fatih Terim’in tutmak istemesine rağmen antrenmana çıkmaması, sonrasında özel görüşme yaptıktan sonra Terim’in

- Adamın aklına girmişler. Gönderin.

dediğini unuttunuz mu!

Küme düşmüş takımdan şampiyonlar ligine geliyor, yalakalık yapıyor. Siz de Galatasaray menfaati diyorsunuz. Tuhafsınız.

Ndiaye böyle şöyle yapmış, hain bilmem neymiş...

Çokta fifi. Sahada görevini yapsın eleman gerisi önemli değil. Duygusallık yapmamak gerekir bazen.

Kulübe pro şekilde faydası dokunsun kiralık dönemi dahilinde sonrası beni hiç ilgilendirmiyor.

Ndiaye böyle şöyle yapmış, hain bilmem neymiş...

Çokta fifi. Sahada görevini yapsın eleman gerisi önemli değil. Duygusallık yapmamak gerekir bazen.

Kulübe pro şekilde faydası dokunsun kiralık dönemi dahilinde sonrası beni hiç ilgilendirmiyor.

Sahada görevini yapsın lafına kesinlikle katılıyorum. Parasını ödüyoruz. Oynamak zorunda. Ama “gerçek Galatasaraylı” “gel diyoruz geliyor git diyoruz gidiyor” geçiniz efendim bunları!

Fatih Terim’in tutmak istemesine rağmen antrenmana çıkmaması, sonrasında özel görüşme yaptıktan sonra Terim’in

- Adamın aklına girmişler. Gönderin.

dediğini unuttunuz mu!

Küme düşmüş takımdan şampiyonlar ligine geliyor, yalakalık yapıyor. Siz de Galatasaray menfaati diyorsunuz. Tuhafsınız.

Bana göre kulüp işine geldiği için sattı, takımın en iyi oyuncularından birini de güle güle oynaya sattık diyemediler diye düşünüyorum ceza yememizde bu transferin payı büyük.Sen adama git dersen o da gidiyorsa kötü birşey mi eğer kötü birşeyse bugün Belhanda ile Feg'e gitmiyor diye kimse kızmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt