#20 Serkan Kurtuluş - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Serkan Kurtuluş

Cevap: #23 Fatih Serkan Kurtuluş

1-Kazım adam kovalıyor.

2-Eboue nasıl kilolu 72 kilo adam.

3-Yine söylüyorum SERKAN KURTULUŞ yetenek fakiridir.GALATASARAY SK. yeri yoktur.

Kazım bırakın adam kovalamayı, arada bir parlamak için sahada saklanıyor. Eboue'nin 72 kilosu futbolcu için fazla. Tank gibi futbolcu fazla çevik olamaz, hem Eboue'de ve Kazım' da savaşçı ruh yok. Eboue ve Kazım sağ açıkta defalarca denendi ve başarısız oldular. Hala onlarda ısrar etmenin manası yok. Yahu burada onlarca taraftar Eboe'nin yeri sağbek diye bağırıyor. Kazım'ın ise orta sahada takımı 1 kişi eksik oynattığı birçok futbol otoritesi tarafından söyleniyor. Bunlar sadece benim görüşüm değil.

Kazım bırakın adam kovalamayı, arada bir parlamak için sahada saklanıyor. Eboue'nin 72 kilosu futbolcu için fazla. Tank gibi futbolcu fazla çevik olamaz, hem Eboue'de ve Kazım' da savaşçı ruh yok. Eboue ve Kazım sağ açıkta defalarca denendi ve başarısız oldular. Hala onlarda ısrar etmenin manası yok. Yahu burada onlarca taraftar Eboe'nin yeri sağbek diye bağırıyor. Kazım'ın ise orta sahada takımı 1 kişi eksik oynattığı birçok futbol otoritesi tarafından söyleniyor. Bunlar sadece benim görüşüm değil.

Kazım ve Engin sakat.Şu an sağ kanatta Eboue'den başka oynatılacak oyuncu yok.Serkan Kurtuluş'ta Galatasaray'ın oyuncusu değil ve olamaz.Sen hala Serkan > Eboue'den diyorsun.

Sergen ve Arda o kiloda iken edilmemiş laf kalmamıştı.

Cristiano Ronaldo --> 83 kilo Dünyanın en çevik futbolcusu Sergen demşisin de o 100 kiloydu lan. Arda ile Eboue nin fizik yapıları bir mi ? Arda miyon tipli kısa boylu göbeklenmeye müsait bir adamdı o yüzden çok kilo alması iyi değil di Eboue farklı kilo ile göbeği birbirinden ayırın önce Arda göbek yapmıştı bi ara resmen

Kazım ve Engin sakat.Şu an sağ kanatta Eboue'den başka oynatılacak oyuncu yok.Serkan Kurtuluş'ta Galatasaray'ın oyuncusu değil ve olamaz.Sen hala Serkan > Eboue'den diyorsun.

Serkan süper futbolcu değil ama, Eboue çok defa hem sağ açıkta hemde başka pozisyonlarda denendi. Hiç faydalı olmadığı görüldü. Zeten asıl yeri sağbek Eboue'nin. Sadece orada denenebilir artık!

Cristiano Ronaldo --> 83 kilo Dünyanın en çevik futbolcusu Sergen demşisin de o 100 kiloydu lan. Arda ile Eboue nin fizik yapıları bir mi ? Arda miyon tipli kısa boylu göbeklenmeye müsait bir adamdı o yüzden çok kilo alması iyi değil di Eboue farklı

İri cüsseli işte lan, kontrolsüz tank gibi yani çevik değil. Anla artık.

Futbol otoritesi dediğin, Erman, Gökmen falan herhalde.

derdin sadece kilo ve iri cüsse ise ?

F.S.Kurtuluş --> 1.80 e 74 kilo

Eboue --> 1.78 e 72 kilo

boy / kilo oranları aynı bu futbolcuların ikisininde boyu kilosu gayet ideal kendin 55 kilo falansın galiba çok görüyon bu kiloları

Futbol otoritesi dediğin, Erman, Gökmen falan herhalde.

Daha geçenlerde Erman Toroğlu'nun bir yazısını eklemiştim. Galatasaray'da 'biri tıpu kapıp bana versin diyenler çok' diye doğru bir tespit yapmıştı. Forumda çoğu kişi de hak verdi ona. Sempatik gelmeye bilir ama bazen iyi gerçekçi futbol analizi yapıyorlar.

Hayırlı olsun iyi futbol otoritesi.

erman-toroglu-turk-futbolunun-ruhunu-cagiriyor.jpg

Kazım sakat, Eboue gözümüzün içine baka baka 'ben formsuzsum' diyor. Sabri sağbek, Serkan sağ açık ile sağ kanadımız iş yapar ama favorim Sabri Sercan hattı. İleride ise Elmander-Baros ikilisi!

BU ADAMDAN HİÇBİR ŞEY OLMAZ. Özgüvensiz adamdan futbolcu olmaz KİLİT/GÜNDÜZ KILINÇ TARİHİ FORUMLAR KONFEKSİYONU

Üst Alt