#5 Tugay Kerimoğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Alt Yapı Sorumlusu

müthis is yapti gine yönetim...tugay barca style seklinde bize bi kac seneye T.D olarak kazandirilicak....hosgeldin Tugay

Yönetim müemmel bir iş yaptı. Galatasaray'ın gelecekteki Teknik Direktörü şimdiden belli. Kendisine ve Galatasaray'a hayırlı olsun.

Birkaç hafta öncesine kadar herkesin Abdullah Avcı'yı hayal etmesinden sonra

hem futbolcu olarak hem de koçluk olarak İngiltere patentli Tugay Kerimoğlu'nın bu göreve getirilmesi herkesi daha fazla tatmin etmiştir.

Bu durum çok büyük bir yönetim başarısı değil de nedir?

Türkiye Kupası ve 2 sene üst üste UEFA Kupası hayal kırıklığı olmasına rağmen

bu sene rüya gibi bir sene geçirildiğini kimse inkar edemez.

1 tane oyum bile olmayacak olsa da

1000 tane oyum olsa hepsini Adnan Polat'a verirdim.

Tugay alt yapı sorumlumuz olarak sözleşme imzaladıktan sonra Galatasaray TV'de Tugay'la ilgili bir klip gösterilmeye başlandı. O klibi izleyebileceğimiz bir yer var mı? :)

Ya birisi Genel koordinatör ve altyapı sorumlusunun görevlerini anlatabilir mi, Derks neler yapar, Tugay neler yapar bilen birisi açıklasın lütfen.

Ya birisi Genel koordinatör ve altyapı sorumlusunun görevlerini anlatabilir mi, Derks neler yapar, Tugay neler yapar bilen birisi açıklasın lütfen.

Tugay Futbol Akademi Direktörü, yani minikler de dahil olmak üzere tüm altyapı Tugay'a bağlı. A Takım teknik ekibi hariç alt takımlarımızdaki her antrenör ve idari yönetici Tugay'a raporluyor. Tugay her ne kadar bizim evladımız da olsa, takdir edersiniz ki altyapı ve oyuncu yetiştirme konusunda profesyonel yetkinlikte biri değil.

Jan Derks ise Futbol Akademi Eğitim Direktörü, genç futbolcuların antrenman programları, hangi futbolcunun ne antrenmanı yapacağı, hangisinin ekstra çalışacağı gibi konular Derks'in elinde. Derks de aynı zamanda Tugay'a raporluyor.

Daha net ifadeyle, Tugay Cumhurbaşkanı ise, Derks de ipleri elinde tutan Başbakandır :)

Cevap: Tugay Kerimoğlu | Futbol Akademi Koordinatörü

Ya iyi güzel ama bizim scout ekibimiz yok altyapı için barcelonanın arsenalin var onun için çok iyi oyuncular çıkıyor.bence çok iyi bir scout ekibi kurmalı avrupa, afrika gibi kıtalara gödermeliyiz transfere boş para harcayacağımıza o parayı bu şekilde kullanmalıyız.ayrıca avrupa ve afrika gibi ülkelerde futbol okulları kurmalıyız beşiktaşın bile yurt dışında 10 tane futbol okulu var 4 kıtada bizimse 1 tane var oda avusturalya da orada da pek yetenek çıkacağını sanmıyorum afrika,amerika kıtalarına yönelmeliyiz. Brezilya, arjantin ve meksika,gana ,fildişi,nijerya gibi ülkelere kurabiliriz...

Ya iyi güzel ama bizim scout ekibimiz yok altyapı için barcelonanın arsenalin var onun için çok iyi oyuncular çıkıyor.bence çok iyi bir scout ekibi kurmalı avrupa, afrika gibi kıtalara gödermeliyiz transfere boş para harcayacağımıza o parayı bu şekilde kullanmalıyız.ayrıca avrupa ve afrika gibi ülkelerde futbol okulları kurmalıyız beşiktaşın bile yurt dışında 10 tane futbol okulu var 4 kıtada bizimse 1 tane var oda avusturalya da orada da pek yetenek çıkacağını sanmıyorum afrika,amerika kıtalarına yönelmeliyiz. Brezilya, arjantin ve meksika,gana ,fildişi,nijerya gibi ülkelere kurabiliriz...

Arkadaş her yere " copy, paste" yapma mesaj sayım artsın diye, bıktım senin bu "copy paste" lerini görekten.

mehmetayan75 Mehmet Ayan

Tugay Kerimoğlu, en baştan tavrını koymuş 'ben yokum' diye

Üst Alt