#5 Tugay Kerimoğlu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Tugay Kerimoğlu | Yardımcı Antrenör

Takım başarısız oldu mu ilk seni gönderirler ha!

Yapmadıkları şey değil nasılsa...Bkz: Ümit Davala.

En çok bundan korkuyorum, artık Adnan Polat'a bir gram güvenim kalmadı, işin acı tarafı olabilecek şeyleri tahmin edebiliyoruz, hatta emin olabilecek kadar, Adnan Polat bu adamları harcamadan gider umarım bu kulüpten, bu taraftara yaptığı işkence yeter.Bknz:(nonda, keita, uğur uçar) sayamadığım daha bir sürü şey var yeter artık defol Polat.

En çok bundan korkuyorum, artık Adnan Polat'a bir gram güvenim kalmadı, işin acı tarafı olabilecek şeyleri tahmin edebiliyoruz, hatta emin olabilecek kadar, Adnan Polat bu adamları harcamadan gider umarım bu kulüpten, bu taraftara yaptığı işkence yeter.Bknz:(nonda, keita, uğur uçar) sayamadığım daha bir sürü şey var yeter artık defol Polat.

haklisin renkdas

ugurlar topallar güngörler

kaitalar vsvsvs. satildi

kalanlar servetler zanlar barislar pinolar

bravo yönetim

tugaya gecmis olsun

Tugay efsanedir, ayrı yeri vardır. Kişilik olarak 10 numara insandır, efendidir. Umarım bu rezalet yönetim Tugay'ı da yemez. Başarılar diliyorum.

Yönetim gercekten altyapi'ya cok deger veriyormus, görmüs okduk.

Aradiginiz altyapi'ya maalesef ulasilamiyor.. Gene de cok basarili olursun umarim Tugay, gelecekteki imparatorumuz olursun insallah.

vizyonsuz yonetim yaptigi kendilerine gore yerinde bir karar, hani bizim alt yapimiza ne oldu? 433 oynamayacakmiydi butun takimlar ? Hani vizyon nerde ileriye donuk adimlar?

Adı aklıma geldikçe şu videodaki gol sevinci gözümün önüne geliyor sürekli

[video=youtube;CTJcloJs_us]https://www.youtube.com/watch?v=CTJcloJs_us&feature=related[/video]

Beni Hagi'den çok Tugay heyecanlandırıyor.Ah bide Hakan Şükür katılsaydı on numara olurdu.

Üst Alt