2002'de Lucescu'yu Göndermeseydik, Şu An Ne Durumda Olurduk? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2002'de Lucescu'yu Göndermeseydik, Şu An Ne Durumda Olurduk?

Ara ara düşünüyorum da keşke kalsaydı diyorum. Shakhtar'a bakınca pişman olmaktan kendini alamıyor insan. Tarihin en büyük hatalarından biri bence Luce'yi göndermek.

başarılı olurduk evet ama galatasarayda başarılı olacaksın ve kelleni almayacaklar he.
olmaz öyle şey ilk fırsatta tepiklerlerdi gene.
bjk 100. yılı bahaneleri olurdu gerçi.

ŞL'de çeyrek final oynarken birden UEFA seviyesine düşmezdik. FT & Özhan, Galatasaray'ın bir Bayern olmasının önüne geçti o dönem.

Tabiki bilemeyiz ama tahminimce eger sabirli olup degerini anlasaydik simdi en azindan bi UEFA kupamiz daha olabilirdi. Isin Avrupa tarafini dusundugum icin.

Ligde de belki 2 sampiyonlugumuz daha olurdu.

Bir UEFA kupamız daha olurdu diye tahmin ediyorum. Lucescu'yu göndermek hataydı. Shaktar'da yakaladığı istikrarı bizde yakalayabilseydi belki CL yarı final ve ötesi bile hayal değildi.

O dönem gençliğim zehir olduydu adam bir gitti lanet kaldı üstümüzde özhan denen mumya yıllarımızı çaldı kalsaydı bir avrupa kupamız daha olabilirdi.Ama dinozorlar malesef yediler adamı

Türkiyede terim ve avcı dışında 4 yıl takım çalıştıran yok luce 10 yıl çalıştı heralde şaktarda bizde öpsen kalamazdı on yıl cl alsa bile kabul edelim yani zor bir ülkeyiz

sampiyonlar_ligi_galatasaray_hedef_kupa_kralmanset.jpg
böle olurdu

2. uefa kupasını almış olurduk her sene en kötü 2. olurduk her sene cl de gruptan çıkardık borç bu kadar uçuk olmazdı

1-) halamın sakalı olsaydı olacak olan olurdu.. geçmiş bitmiş bir olay..

2-) ayrıca kabul edelim ki uyuz bir futbol oynatıyordu.. 15 sene o uyuz futbolu çekemezdim.. hiç birimiz çekemez eninde sonunda postalardık.. biz shaktar değiliz.. kralı olsan öyle uyuz defans futbolunu bünye kabul etmez..

3-) bir iki sene hoş bir sedaydı.. sevdik sevindik yeter.. amma abarttınız şu luce olayını yahu.. insanın nostalji zaafı var ya; ondan başka bir şey değil şu olay..

4-) ersun veya başka genç bir hoca gelsin keyfimize bakalım

2002-2003 sezonunda alavere dalavere ile 100. yıl ayağına beşiktaş yine şampiyon yapılırdı.oynattığı futboldan dolayı lucescu eleştirilir camia ve taraftar özhan canaydın'a fatih terim'i takımın başına getirtmek için baskı yapardı.yani kısacası en fazla 1 sene daha takımın başında kalırdı.

Üst Alt