2010-2011 Basketbol Transfer Sezonu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Basketbol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Basketbol Transfer Sezonu

[video=youtube;H98_wnNkaRk]https://www.youtube.com/watch?v=H98_wnNkaRk[/video]

[video=youtube;nO6DY93HEW8]https://www.youtube.com/watch?v=nO6DY93HEW8&feature=related[/video]

Daha önce Mersin'de oynamış.

İstatistikleri: 10,93 sayı 1,8 ribaund, 3.17, 1,3 top çalma 3.1 top kaybı

Baskette bari pinti olmayın arkadaş.Takım şampiyon bile olabilir bir iki takviye ile ama vasat adamları alıyorlar.

Baskette bari pinti olmayın arkadaş.Takım şampiyon bile olabilir bir iki takviye ile ama vasat adamları alıyorlar.

Transferi Oktay Hoca istemiş . Yönetim ile alakası yok yani .Ben inanıyorum , Shipp alındığında yazıklar olsun demiştim ama şimdi takmın en önemli yabancısı(bence) . Shipp sonrasında Oktay Hocanın her hamlesine güvenirim .

Transferi Oktay Hoca istemiş . Yönetim ile alakası yok yani .Ben inanıyorum , Shipp alındığında yazıklar olsun demiştim ama şimdi takmın en önemli yabancısı(bence) . Shipp sonrasında Oktay Hocanın her hamlesine güvenirim .

E futboldaki olay işte :D Hagi istemiş, Rijkaard istemiş. Son isimdir listedeki emin ol.

Transfer tamamen Oktay hoca'nın isteğiyle gerçekleştiğine göre oyuncunun verimli olacağını düşünüyor. Muhakkak katkı verecektir.

Iyi savunma yapiyormus ve picknroll'lari iyi oynuyormus yeni transfer. Charleroi basket taraftari dedi bunu bana ama sakatlik problemi varmis. Umarim bizim Magic Johnson'umuz olur :)

E futboldaki olay işte :D Hagi istemiş, Rijkaard istemiş. Son isimdir listedeki emin ol.

Bu şartlarda,bu zamanda bu kadar .Hiçbir takım üst düzey bir oyun kurucusunu bırakmaz. Ayrıca Beko Basketbol Ligini 5-6 yıldır aralıksız takip eden biri olarak Mersin´den birkaç maçını hatırlıyorum Jerry´in ve senin ısararla istediğin Chatman denen egoistinden daha komple bir oyuncu .Oyun görüşü,asist kapasitesi ,Chatman gibi patlayıcı özelliğide oluyor zaman zaman . Sayı istatistiklerine tav olmayın .

basket futbol gibi deildir mesela barcanın kadrosunun degeri 30 milyon dolar sırf oyuncunun pahalı ücreti yüzünden serbest bile bırakabiliyor takımlar mesela khimki euroleagueden elendi benjamin eze yi serbest birakmaya calisiyor 2 yıllık sozlesmesi war garanti para oynuyor yıllık 1.6 milyon dolar 30 yasıni gecmis bir oyuncu alan yoq..aynı şekilde jan jagla prokom elendigi icin serbest birakti aynisini rytas el amin bayramovic serbest bırakcakti turk telekomla anlastilar bile ama mucize yaparak barcayi yenip top 16 ya kaldılar.Bazı takımlar kadroları zaten ust seviyede ligleri için ondan avrupadan elendikten sonra bazı pahalı oyuncularını bu yuzden serbest birakabiliyorlar...

bence 3 lük sıkıntımız var shumpert tan başka o konuda katkı yapıcak adam yok gibi mesela bi gerald fitch gibi eli sıcak attığını sokan adam gerek o kadar hücumdan boş döndük yenmemiz gerekiyordu ama olsun takım umut veriyor .

Cenk Akyol'a ihtiyacımız yok bence, gerçi Shumpert'ı 4 numara oynattığımızı düşünürsek olabilir.

Üst Alt