2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi


2010-2011 sezonun bugün başladı. Bu sene ülkemizi, Fenerbahçe Acıbadem, Vakıfbank G.S.T.T ve Eczacıbşaı VitrA temsil ediyor.Vakıfbank G.S.T.T ilk gün deplasmanda Crvena Zvezda Belgrad'ı deplasmanda 2-3 yendi. İstatistiklerGlinka 23, Poljak 21 sayı ile oynamış. Poljak yine muazzam oynamış. Bir orta oyuncu takıma ancak bu kadar etki edebilir.

:tiphat:
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiVakıfbank maçında Özge takımı çok kötü oynattı,zaten iyi gelen paslarıda Nikolic dışarı atmış.Vakıfbank için gidişat iyi değil zaten Guidetti'de ortamdan memnun değilim diyerek bugün birşeyler söylüyordu.Eczacıbaşı kolay kazanmış,zaten çok iyi takım kurdular yinede pasör ve Francia'nın pozisyonlarında daha iyi tercihler olabilirdi.Bergamo'nun da eksik takım çıkarması bekleniyor.Finalin rövanşı olacak bir bakıma,tam takım olsa ortada diyebilirdik ama F.Acıbadem bir adım önde.
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiBergamo bu kadar zor bir grupta neyine güvenerek yedek kadroyla çıkıyor anlamıyorum.
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiBergamo bu kadar zor bir grupta neyine güvenerek yedek kadroyla çıkıyor anlamıyorum.İtalyanlar genelde böyle işleri yapmayı sever,yani karşı tarafı rahatlatmak adına bana da mantıklı gelmiyor Piccinini,Lo Bianco,Arighetti gibi oyuncuların hepsini oynatmamak ama bilmiyorum.
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiMaçı TRT Türk yayınlıyor.Tugay kardeşim,Dün önce bayan, sonra erkek basketbol takımları oynadı, ikisinin de maçlarının detaylarını paylaştın forumda. Bugün önce bayan voleybol oynuyor, sen yine detayları aktarıyorsun foruma. Birazdan erkek voleybol oynayacak, büyük ihtimal onu da aktaracaksın.Ben Fenerbahçeli olduğum halde karıştırıyorum hangi takımın ne zaman oynadığını. Sen karıştırmıyorsun, üstüne maçlarını takip edip forumla paylaşıyorsun.Yaptığın iş çok zor, herkes yapamaz gerçekten. Yürekten tebrik ediyorum seni bir Fenerbahçeli olarak...
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiTugay kardeşim,Dün önce bayan, sonra erkek basketbol takımları oynadı, ikisinin de maçlarının detaylarını paylaştın forumda. Bugün önce bayan voleybol oynuyor, sen yine detayları aktarıyorsun foruma. Birazdan erkek voleybol oynayacak, büyük ihtimal onu da aktaracaksın.Ben Fenerbahçeli olduğum halde karıştırıyorum hangi takımın ne zaman oynadığını. Sen karıştırmıyorsun, üstüne maçlarını takip edip forumla paylaşıyorsun.Yaptığın iş çok zor, herkes yapamaz gerçekten. Yürekten tebrik ediyorum seni bir Fenerbahçeli olarak...:tiphat:26-24 ilk seti Fenerbahçe Acıbadem aldı.

Fenerbahçe çok zorlandı, 22-23 geriye düştü ama seti kazanmasını bildi. Bundan sonraki setler daha kolay olacaktır. Biraz daha iyi servis atmak lazım.
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiFenerbahçe 2.seti 25-23 aldı. 3-4 sayı farkla önde götürdü Fenerbahçe ama son sayılarda yine çok yaklaştı Bergamo.

2-0.
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiFenerbahçe Acıbadem'in grubundaki diğer maçta Dinamo Moskova, 25-15, 25-15, 25-16'lık setlerle 3-0 kazandı. İstatistiklerOnlar da çok iyi takım oldu. Bergamo çıkamaz inşallah.
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar LigiD.Moskova Parkhomenko'yu gönderecekti sınırlamadan dolayı ama herhalde kalmış,o zaman bayağı iddaalı takım olurlar.
 
Cevap: 2010-2011 CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi18:30'da Vakıfbank'ın maçı var TRT Spor'da. Eczacıbaşı'nın maçı 20:00'de ama yayın yok.
 
Üst Alt