2010-2011 Turkish Airlines Euroleague - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Turkish Airlines Euroleague

Cevap: 2010-2011 Turkish Airlines Euroleague

Panathinaikos 74-60 CSKA Moskova

Romain Sato 17 sayı 4 ribaund 1 asist

Drew Nicholas 18 sayı 2 ribaund 2 asist

Dimitris Diamantidis10 sayı 5 ribaund 7 asist

Maccabi Electra - Zalgiris

Sofoklis Schortsanitis 24 sayı 5 ribaund

Richard Hendrix 14 sayı 9 ribaund

Lior Eliyahu 12 sayı 3 ribaund 1 asist

Doron Perkins 7 sayı 2 ribaund 8 asist

Paulius Jankunas 17 sayı 3 ribaund 3 asist

Real Madrid 68-56 Unicaja

Felipe Reyes 17 sayı 8 ribaund

Sergio Rodriguez 14 sayı 2 asist

Sergio Llull 13 sayı 2 ribuand 4 asist

Ante Tomic 8 sayı 14 ribaund 2 asist

Berni Rodriguez 16 sayı 1 ribaund 5 asist

AJ Milano 72-76 Union Olimpija

Mason Rocca 6 sayı 10 ribaund

Morris Finley 12 sayı 2 ribaund 4 asist

Ibrahim Jabeer 13 sayı 1 ribaund 1 asist

Jonas Maciulis 10 sayı 3 ribaund

Goran Jagodnik 19 sayı 5 ribaund

Saso Ozbolt 19 sayı 1 ribaund

Vlado Ilievski 12 sayı 1 ribaund 4 asist

Kenny Gregory 11 sayı 4 ribuand 1 asist

Panathinaikos mağlubiyetiyle CSKA çok zor duruma düştü şimdi. 2'de 0 yaptılar. Bundan sonraki diğer maçlarında en fazla 1 mağlubiyet almalılar. Union Olimpija'nın da deplasmanda Milano'yu yenmesi çok büyük sürpriz benim adıma.

3 Kasım Çarşamba

19:00 BC Khimki - Caja Laboral

19:30 Olympiakos - Unicaja Malaga (NTV Spor)

20:15 Efes Pilsen - AJ Milano (Skytürk)

20:45 Zalgiris - Asseco Prokom

21:30 Brose Baskets - Spirou Charleroi

21:45 Power Electronics Valencia - CSKA Moskova

22:00 Montepaschi Siena - Cibona Zagreb

4 Kasım Perşembe

20:00 Cholet Basket - Lietuvos Rytas

21:45 Regal Barcelona - Fenerbahçe Ülker (NTV Spor)

21:30 Virtus Roma - Real Madrid

21:45 Union Olimpija - Panathinaikos

21:45 Partizan - Maccabi Electra

Gecenin Sonuçları:

BC Khimki 64-60 Caja Laboral

Zalgiris 74-68 Asseco Prokom

Olympiakos 93-66 Unicaja

Efes Pilsen 82-74 A.Jeans Milano

Efes maçı çok zevkliydi.

Efes her maç daha iyiye gidiyor. Kerem Tunçeri atış kaçırmadan 15 sayı attı. Efes'teki en önemli sorun Wisniewski şu anda.

Ender hiç süre almadı.

Wisniewski için Ender harcanıyor resmen. Ender gibi bir oyuncu ilk 5 oynamasa bile Kerem Tunçeri'nin arkasında görev alabilir, fakat Perasovic Wisniewski'yi ilginç bir şekilde Ender'e tercih ediyor. Vujcic için erken olabilir ama bence Efes'in aradığı kan değil. Pota altını domine edecek bir oyuncu kesinlikle değil ve herşey Kerem'e kaldı gibi. Pota altında takımın yükünü o çekiyor. Dün biraz Roberts ayakta kalmaya çalıştı.

Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, Rakocevic tam bir REZALET. Bencilin önde gideni, şutu kendisi atmak için 24 saniye süresini bitiriyor resmen. Bu sene takımda kilit rol verildi fakat Efes için yolların ayrılması daha mantıklı gözüküyor.

Fenerbahçe Son Şampiyonu Barcelonayı Deplasmanda 61-67 Yendi.Tebrikler Fenerbahçe.

Büyük Başarı gerçekten.Türk basketbolu güzel yere gidiyor.

Tebrikler F.Bahçe'ye. Son şampiyonu kendi sahasında yenmek o kadar kolay değil. Eğer bu hafta Sinan Erdem'de Siena'yı yenerlerse grup 1. olurlar.

yanlış anlamayın küçümsemiyorum fb'nin galibiyeti de

geçen hafta ntv-spor'da izledim barca'yı.. kendinden kat kat zayıf takımı zar zor yendiler.. takım adı aklımda değil :) az daha çeviriyolardı adamlar valla...

yanlış anlamayın küçümsemiyorum fb'nin galibiyeti de

geçen hafta ntv-spor'da izledim barca'yı.. kendinden kat kat zayıf takımı zar zor yendiler.. takım adı aklımda değil :) az daha çeviriyolardı adamlar valla...

geçen hafta brose takımına ki en zayıf 4-5 takımdan biri farklı kaybeden olimpiakos bu hafta evine malagayı ezdi geçti . bir maçta kötü oynamaları böyle büyük takımı kötü yapmaz.bayanlarda iki maç üst üste kaybeden son şampiyon moskova kadro olarak baya zayıflamışken Galatarayı farklı yendi mesela

demekki küçümsemiş olimpiakos ve barcelona :D. bayan basketbolda galatasarayınsa kadrosu genç ,ışıl anca toparlıyo ,agustus ağır bir sakatlık geçirmişti,takım anca uyum sağlıyo.... fenerin bayanlar gibi bi arada oynamaya alışkın değiller.:Dnot:fenerliler siz yokmusunuz siz inceden inceye galatasarayın kötü bi tarafını bulmaya çalışyosunuz ama yemezler.:lol::lol:internetspordada bi trömsülü var ve diğerleri benden çekiyo :eek:

Amacım Galatasaraya laf sokmak değil örnek olsun diye verdim zaten ama bu barcelona kötü oynadı ondan kazandılar laflarını komik buluyorum. Hani barca iyi günündeyken yenme ihtimalimiz varmış gibi yorumlar yapılıyor(Adamlar Lakersı yendi yahu). Avrupanın en iyi takımını yenmek için ya onun kadar bütçen olacak ki yok, ya da onların iyi oynamasını engelleyip tüm gücünle mücadele edeceksin gittiği yere kadar götüreceksin. Hakemin sahanın sayercinin barcelonanın yanına olduğu bir gecede alınan bu galibiyet çok çok önemli bir olay. Geçen sene iki maçta barcadan toplam 57 sayı fark yediğimizi hatırlatmak istemem aslında :D .

Ha bu arada barca akıllı olsun renkler aynı olabilir ama biz lakersa benzemeyiz acımayız :D . ( Şaka bu haa ciddi değil belime taş bağlıycam çok pis havalandım)

geçen hafta brose takımına ki en zayıf 4-5 takımdan biri farklı kaybeden olimpiakos bu hafta evine malagayı ezdi geçti . bir maçta kötü oynamaları böyle büyük takımı kötü yapmaz.bayanlarda iki maç üst üste kaybeden son şampiyon moskova kadro olarak baya zayıflamışken Galatarayı farklı yendi mesela

kötü demedim ki :)

Ülker ile birleşmeden önce fenerin basketin takımı nerelerdeydi ona bakmak lazım.Ülker'in basket takımı keşke dağılmasaydı ve bu heriflere hibe edilmeseydi de onlarla gurur duysaydık, sevinseydik.

Ülker ile birleşmeden önce fenerin basketin takımı nerelerdeydi ona bakmak lazım.Ülker'in basket takımı keşke dağılmasaydı ve bu heriflere hibe edilmeseydi de onlarla gurur duysaydık, sevinseydik.

Ülkerden fenere gelen hepi topu 4 oyuncu vardır. İbrahim ömer mirsad ve oğuz . Bunlardan İbrahim ilk sene sonunda ayrılmıştır. Ömer onan da yanlış bilmiyorsam birleşme senesinde serbest kalmıştır yani istese başka yere gidebilirlerdi. Bu oyunculardan oğuz hariç diğerleri fanatik fenerbahçelidir.Seve seve takıma katılmışlardır sadece oğuz süre bulamam endişesiyle beşiktaşa gidecekken ikna edilip takıma katılmıştır. Fanatik fenerbahçeli ömer mirsad ve ibrahime galatasaray ya da beşiktaş forması giydiremezdiniz zaten. Yani ülker kendini feshedip tüm oyuncularıı serbest bıraksaydı o üç oyuncu yine fenerbahçede oynayacaktı. 1 yıl önceden ibrahim ve mirsad söylüyorlardı zaten bunu 100. yılda kadroda olmak istiyoruz diye. Ha dersen ki ülker o kadar parayı veriyor . Siz de 3 kuruşa sponsorluğu kabul etmeseydiniz kimsenin kafasına silah dayanmıyor bu işlerde. Efes pilsenin bütçesinin fenerbahçe ülkerden yüksek olduğunu da hatırlatayım bu işler sadece bütçe ile ve kadroyla olmaz . Eski efes şu amkinin yarı bütçesiyle 2 kez F4 yaptu şimdi top 16 ya ya kalır ya kalmaz.

Ben yine de Barcelona'nın lider Siena'nın 2. Fbülkerin 3.olacağını düşünüyorum.

Üst Alt