2010-2011 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Cevap: 2010-2011 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

8 Ocak 2011 Cumartesi

14.00 Botaş - Tarsus Belediye (Adana Menderes Spor Salonu)

14.00 Alanya Belediye - Galatasaray Medical Park (Antalya Atatürk Spor Salonu)

16.00 Burhaniye Belediye - İstanbul Üniversitesi (Burhaniye Spor Salonu
)

9 Ocak 2011 Pazar

15.30 Beşiktaş Cola Turka - Samsun Basketbol (Cola Turka Arena)

16.00 Fenerbahçe - Panküp Kayseri Şeker (Caferağa Spor Salonu)

16.00 Mersin BŞB - Ceyhan Belediye (Mersin Edip Buran Spor Salonu)

Botaş 86-79 Tarsus Belediye

Jolene Anderson 31 sayı 2 ribaund 6 asist

Megan Frazee 16 sayı 11 ribaund

Planette Pierson 31 sayı 9 ribaund 4 asist

Dominique Chanty 16 sayı 2 ribaund 1 asist

Fenerbahçe 89-62 Panküp Kayseri Şeker

Nevriye Yılmaz 25 sayı 5 ribaund 1 asist

Penny Taylor 19 sayı 6 ribaund 3 asist

Ivana Matovic 17 sayı 7 ribaund 4 asist

Angel McCoughtry 10 sayı 3 ribaund 1 asist

Beşiktaş Cola Turka 65-58 Samsun Basketbol

Mersin Büyükşehir Belediye 61-66 Ceyhan Belediye

F.Bahçe’de müthiş iddia: Taylor gidiyor mu?

Dopingli çıkmasının ardından Fenerbahçe Kadın Takımı’ndan gönderilen Diana Taurasi’nin ardından Penny Taylor’ın da gideceği ve Anete Jekabsone’un transfer edileceği iddia edildi.

Spartak Moskova forması giyen Letonyalı oyuncu, kendi ülkesinin basınına verdiği demeçte, “Her şey çok çabuk gelişti. Bugün itibariyle artık kulüpten ayrılıyorum. Transferimde sona gelindi ve 48 saat içinde Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağım. Fenerbahçe, Spartak’a serbest kalmam için bir çıkış ücreti ödedikten sonra transferim bitecek” dedi.

Haberi veren “parssportu.lv” sitesinde aynı zamanda Penny Taylor’ın sözleşmesinin de feshedileceği belirtilirken Fenerbahçe’nin Ekaterinburg’dan sonraki en zengin kulüp olduğu ve Sarı – Lacivertlilerin Euroleague’de şampiyonluğu hedeflediği vurgulandı.

Bilindiği gibi Diana Taurasi’nin çok yakını olan Penny Taylor, Beşiktaş Cola Turka maçı öncesinde Hacettepe Üniversitesi’ne numune vermek istememiş ve oyuncu testlerinin Köln’de yapılmasını istemişti.

Jekabsone iyidirde Penny gider inşallah.

Vallahi Taylor gitsinde gerisi çok fark etmez.Jekabsone'ı bizimle oynadıkları maçta salonda izlemiştim iyi oyuncu kabul ama Penny ile kıyaslanamaz.Fenerbahçe bir yerlere geldiyse Penny'nin çok emeği var.

Penny çok farklı bir oyuncu, ne Diana'ya değişirim ne Angel'a. Büyük yıldız değil isim olarak öne çıkmıyor ama muhteşem bir oyuncu. Geçen sene tek başına şampiyon yapmıştı Fenerbahçe'yi.

Jecabsone Avrupalı oyuncular içinde en iyilerden özellikle önümüzdeki seneler için Euroleague'de çok önemli hamle. Ama kesinlikle Penny seviyesinde değil.

penny gitmiyor ki zaten. jecabsone bir başkasının yerine geliyor bu da büyük ihtimal vajda olacakmış .

Penny giderse işimiz çok zor ama ben gideceğini düşünmüyorum en azından düşünmek istemiyorum ama öyle ya da böyle Jekabsone çok iyi bir hamle Avrupalı olması ayrı bir güzel.

Üst Alt