2010 DKE | 5. Hafta | İspanya 1 - 0 TÜRKİYE | 28 Mart | Maç sonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | 5. Hafta | İspanya 1 - 0 TÜRKİYE | 28 Mart | Maç sonu

Cevap: 2010 DKE | 5.Grup | 5. Hafta | İspanya - TÜRKİYE | 28 Mart Cumartesi | 23:00 |

Rıdvan Dilmen:Arda-Silvadan daha iyi futbolcu dedi sizce??

Cevap: 2010 DKE | 5.Grup | 5. Hafta | İspanya - TÜRKİYE | 28 Mart Cumartesi | 23:00 |

Aslında maç başlamadan önce umutluydum ama Sinyor Terim gene beni sinirlendirecek bir kadro çıkardı.

Ya tamam Hakan iyi hoşta orada oynayabilecek 2 tane adam varken neden Onu oynatıyorsun zaten Emre Aşık ı delip geçecekler bari yanına Eren i koy da birşeyler yapsın

Emre nin oynamsına şaşırmadım zaten oğlu gibi mübarek oynamak isterse oynar istemezse oynamaz bu iş budur

Ayhanın yerine emre nasıl forma giyer yaa:eek:

kadro yanlış ibrahim üzülmez emre belözoglu başlı başına yanlış bir tercih.

Allah yardımcıları olsun.

Ben korkuyorumki torres veya villa emre asıgın belini kırıcaklar takıma sakat olarak dönücek hele baltayı demiyorum bile 4-6 gol oynıcaktım şimdi 7-8 gol falan var herhalde onu oynucam banko ust bu mac

+7 gol :asd: 19.00 oran :)

Ohhh temiz para:D

valla arkadaslar bu macta tabi gönlümüz isterki biz kazanalım bi destan yazalım ama olmucak duayada amin denmez o yuzden bi futbolsever gibi izlicem macı o yuzden cok zevkli olucagını dusunuyorum sizede tavsiyem budur.

Ohhh temiz para:D

valla arkadaslar bu macta tabi gönlümüz isterki biz kazanalım bi destan yazalım ama olmucak duayada amin denmez o yuzden bi futbolsever gibi izlicem macı o yuzden cok zevkli olucagını dusunuyorum sizede tavsiyem budur.

Futbolsever gibi nereye kadar izlersin be Abi?:D

İbrahim ve Emre kazmalarının ne işi var ya?

kadro istediğim değil ama beklediğim gibi olmuş..

Balta-emre aralarında uyum var diye bozmak istemedi,ama Eren-Emre-Balta çıksa daha sağlam olurdu bence Erenin oynayabileceğini düşünüyodum..

orta sahada beklenen işte ben olsa bende Emreyi alırdım Ayhanın yerine, gerçi ben olsam en başta Topuzu alırdım Topuz-Aurelio oynatırdım..

neyse bunları konuşmanın anlamı yok hepsi çıkacak aslanlar gibi oynayacak, 5 yeriz yeneriz orası nasip..

Tüm gönlümle destekliyorum, hiç milliyetçilik olmamasına rağmen içimde milli maçlar gs maçlarına göre çok daha heyecan veriyo bana, kaldı ki rakip İspanya..

Maç ile ilgili tek düşüncem kaç yicez acaba ? :eek: Rezil olmazsak yeridir...

İspanya Karşısında Milli Takım 11'i Fatih Terim Tarafından Açıklandı

Volkan

Gökhan Gönül

Emre Aşık

Hakan Balta

İbrahim Üzülmez

Tuncay

Aurelio

Emre Belözoğlu

Arda

Semih

Nihat

Galatasarayli futbolcular iyi oynasin fenerliler igrenc oynayip yedigimiz gollerde hatalari olsun yeter.

Cevap: İspanya Karşısında Milli Takım 11'i Fatih Terim Tarafından Açıklandı

Hakan stoper mi yine? :eek:

İşin ilginci, Galatasaray 'ın son maçlarda zorunluluktan oynatmaya mecbur kaldığı defans göbeği, milli takıma da aynan konuyor. Başka stoper mi yoktu yahu...

Kadro açıklanmadan önce muhtemel kadrolara göre umudum vardı ama şimdi tamamen tükendi..Emre ve Semihin ilk 11 oynamalarına karşıyım..Ayhan varken emrenin oynaması resmen skandal..Ayrıca semihde tam bir karambol golcüsü..Onun gol atması için takımın hep pozisyona girmesi gerek..Nihat gibi ispanyayı bilen bir oyuncunun tek oynamasını beklerdim böylece ortasahamız daha kalabalık olur ve ispanyaya ortasahada karşılık verebilirdik..Ayrıca Semihin son haftalardaki form durumada hiç iyi değil..Birebirde adam geçemiyor hız yok..Top süremiyor..Bunların olmaması ilerde bir kişi eksik oynuyacağımız anlamına gelir..Ayrıca İbrahim üzülmez faciasınıda söylemeden edemiyecem..İBrahim üzülmez inşallah yarın ardanın performansınıda etkilemez..Acaba İspanyanın sağ kanadı bizim sol kanadımızı(ofansif)olarak nasıl parçalıyacak bunu hiç görmek istemiyorum..Ayhan gibi rakibe basan ve topu olumlu kullanan bir oyuncu yerine emreyide tercih etmesi gerçekten üzücü..

Üst Alt