2010 DKE | Belçika 2-0 Türkiye | 10 Ekim | Fox Tv | Maç sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Belçika 2-0 Türkiye | 10 Ekim | Fox Tv | Maç sonucu

Cevap: 2010 DKE | Belçika 2-0 Türkiye | 10 Ekim | Fox Tv | Maç sonucu

Bu gidisle Allah yardimcimiz olsun. Tabiiki takim motivasyon olarak çöktü maçtan önce. Ama yinede su Belçikaya Istanbulda yaptiklarindan sonra yenildik ya, çok sinirleniyorum..

Bide belçika'li spiker çok dogru bir laf söyledi Yusuf topla kosarken: "Kagitlarimda bu oyuncunun 32 yasinda oldugu yaziyor ama görunusu sanki 42 yasindaki birinin."

Rusya'da çok formda olan Gökdeniz'i kendi egolarindan dolayi almapyip böyle Ceyhun Yusuf gibi isimleri (tabii birde bitik bir Nihat) oynatirsan sonun böyle olur.

Bakiyorsun karsindaki takim 10 kisi ileri gidip 11 kisi defans yapiyorlar. Biz ataga kalktigimzla 3-5 oyuncuyla çikiyoruz defanstada durmadan 3-5 oyuncu ile yakalaniyoruz.

Hele birde Gökhan'in o taç atisi yokmu. taç atisini yiyeyim ben onun.

Fatih Terim'e saygim vardir, ama insallah su ermenistan maçindan sonra istifa eder, bizde söyle bizim takimiza dogru duzgun FUTBOL'u ogretebilen ve ego triplerine girmeyen bir hoca ile anlasiriz. Umudumuz 2012!

Rıdvana bakın saçı sakalı dagıtmıs baya uzulmus anlasılan:D

Bari servet,hakan ve ardayı bu gece geri göndersinde sakatlanmasınlar.

Arkadaşlar bana kızmayın ama biz Serveti biraz abartıyoruz sanki

:D:D:DRidvan Sifo'lari karistirdi. Antalya'da mi dedi ya. Ridvan'in B plani yok valla.

Rıdvana bakın kuzu gibi Rijkaarda sallarsın ama dimi dümenci...

Kötü oyuncu değil ama Galatasaray için yeterli değil

Teknik 0, topu oyuna sokma 0 Fiziği onun için büyük avantaj

Servet yanında devamlı oynayacak bir stoperle Avrupa'nın sayılı stoperi olur.Bence çok iyi bir stoper.Hava hakimiyeti ve bire biri iyi.Ayrıca fiziğine göre çok hızlı.

1.golde volkan nasıl o topu kurtaramadı çok ilginç. Tamam bizim defans tam bir fiyasko ama o golde yenmez be abi.

Yemin olsunki bu maçta Hamit en çok çabaladi bana göre. Su Hamit'i ne olup ne edip bizim kapmamiz lazim eger Türkiye'ye getirebilirsek

Üst Alt