2010 DKE | Estonya 0-2 Bosna Hersek | 10 Ekim | Fox TV | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Estonya 0-2 Bosna Hersek | 10 Ekim | Fox TV | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Estonya 0-2 Bosna Hersek | 10 Ekim | Fox TV | İkinci Yarı

Dk 75 Estonya birden gaza gelir 3-2 alır maçı şimdi.

Türkiyesiz kupanın tadı çıkmıyo be her girdiğimiz kupada bir olay yapıyoruz

ama fatih hoca karakterli bi insandır kovulmayı hazmedemez o yüzden istifa edicektir.

Ben onu karakterine...:mad: Tövbe tövbe...

Yahu bıraksın bu gururlu ayaklarını. İstifa etmezse kovulacak, kovulmazsa istifa edecek. Her halukarda gidecek bu adam.

Ama bizim TFF saygısından dolayı kalkıp "devam etmek istiyoruz" der, Terim'de inatçı adamdır "hiçbir yere gitmiyorum" der. Hadi buyrun cenaze namazına.

Euro 2008'de de söyledim, bize 2. kez gelip gittiğinde de söylemiştim, malesef Fatih hoca kendini yenileyemedi Milan'da takılıp kaldı. Gönül isterdi ki tüm akbabalara rağmen( yarın başta Selçuk Yula ve Hasan Ali denen kalemşörler olmak üzere kin kusacaklardır ona ve O'nun üzerinden Galatasaray'a) Dünya Kupasına götürdükten sonra bıraksaydı ama olmadı.

arda-turan.jpg

Sensiz Dünya kupası mı olur be? :(

Sen git tarihin en kolay grubunda Norveç'le yarış son maçta çık.EURO 2008de Almanya maçı hariç o mükemmel kondisyonerlerin katkısı olmadan maç kazanama.Estonya'yı yeneme.Bosna'nın iki maçta yendiği Belçika'dan kendi evinde beraberliği penaltı ile kurtar.Fatih Terim gitmeden yine istikrarsız bir takım olur çıkarız.

Türkiyesiz kupanın tadı çıkmıyo be her girdiğimiz kupada bir olay yapıyoruz

Sanki kaç şampiyonaya katıldık bugüne kadar. Birinde kupanın en büyük favorileri ne olduğunu anlamadan elendi. O favorilerden birine 2 maçta da yenildik -her ne kadar birisi bizim hakkımızda olsa- ötekinde "Fatih balı" devreye girdi son dakika golleriyle ittire ittire gittik. İki tane ciddi rakibin ikisine de yenildik -kupa favorileri diyebiriliz bu takımlara ki Almanya maçını biz hakettik- ondan sonra da olay yaptık diyoruz.

Bu başarıları küçümsemiyorum tabi ki ama bir de nasıl gerçekleştiğini derinlemesine incelemek lazım. Hakikaten olay yapıyoruz ama yaptığımız olaylarla kalıyoruz.

Ben onu karakterine...:mad: Tövbe tövbe...

Yahu bıraksın bu gururlu ayaklarını. İstifa etmezse kovulacak, kovulmazsa istifa edecek. Her halukarda gidecek bu adam.

Ama bizim TFF saygısından dolayı kalkıp "devam etmek istiyoruz" der, Terim'de inatçı adamdır "hiçbir yere gitmiyorum" der. Hadi buyrun cenaze namazına.

Mahmut Özgener Estonya maçı öncesi ''Türkiye dünya kupasına gidemesede Fatih Terim sözleşmesinin sonuna kadar takımın başında kalacak'' dedi.:(

Helal olsun Bosna'ya hakketti adamlar bizsiz bir Dünya Kupası daha olacak çok üzülüyorum.

Bize total futbol oynatabilecek bir hoca lazım.Co müthiş olurdu.

Sanki kaç şampiyonaya katıldık bugüne kadar. Birinde kupanın en büyük favorileri ne olduğunu anlamadan elendi. O favorilerden birine 2 maçta da yenildik -her ne kadar birisi bizim hakkımızda olsa- ötekinde "Fatih balı" devreye girdi son dakika golleriyle ittire ittire gittik. İki tane ciddi rakibin ikisine de yenildik -kupa favorileri diyebiriliz bu takımlara ki Almanya maçını biz hakettik- ondan sonra da olay yaptık diyoruz.

Bu başarıları küçümsemiyorum tabi ki ama bir de nasıl gerçekleştiğini derinlemesine incelemek lazım. Hakikaten olay yapıyoruz ama yaptığımız olaylarla kalıyoruz.

Katılırsak her şampiyonada başarılı oluruz ama sorun katılmakta :D

Böyle olacağı belliydi bosna maçında sen git sercanı oynat fatih tekke ddururken o pozisyonu gole çevirseydi sercan bey şu anda bu maçta estonyayı destekleyecek durumda lmayacaktık 2.kez üst üste dünya kupasına gidemedik hepimize geçmiş olsun insana çok koyuyor bu ya yazıklar olsun.(sözüm sercanı nuri şahini milli takıma alan zihniyete):mad::mad:

Yazık biliyor musunuz ?

Hala Bosna Hersek'in puan kaybedeceğine inanmak çok yazık...

Lanet olsun!..

Ruhsuz Takımımıza lanet olsun!

Oynamayan takımıza lanet olsun!

Milli Maçlarda bile.. Sadece taraftarı olduğu stada giden seyirciye ve taraftara lanet olsun!..

Lanet olsun ikiye bölünmüşlük!

Lanet Olsun Belçika'yı ve Estonya'yı yenemeyen zihniyetee!

Lanet olsun Diskoda pavyonda gezen futbolcularaa!..

adı sanı duyulmamış bosnayı yenemeyip dünya kupasına gidemiyoruz .. Lanet olsun!

Yine evden izleyeceğiz maçları Yine Brezilya İtalya‚ İngiltere veya İspanya kupayı alır diye ahkam keseceğiz konu komşuyla.. Kardeşim bu gurup ile ikinci bile olamıyorsak biz büyük takım olarak aynaya bakalım mı? Hayır geriye gidiyoruz.. PİONTEK ile yaşadığımız futbol devrimini yeniden ortaya koymalıyız.. Kimse çıkıp mazeret üretmemeli..Üretenler varsa eve gitmeliler..

Kaybeden TürkiyeMilyonlarca insan kahroldu..Bağımsızlığını yeni kazanmış‚ iç savaşta binlerce kayıp vermiş doğru dürüst ligi bile olmayan Bosna´yı yeneme sonra da ah ‚vah de..Yine geride kaldık .Turnuva takımı olamıyoruz biz..Yok 4-4-2 ‚yok 3-5-2‚ efendim o sakat‚ bu formsuz ya da bilimsel yorumlar bunların hepsi bol bol konuşulacak.. Peki ilkokul dördüncü sınıfa giden küçük Ali nasıl uyuyacak? Ben cevap vereyim:Üzgün.. O‚ kahramanlarını Dünya Kupası´nda göremeyecek.. Hayranlıkla adını belki de ilk defa duyduğu ülkelerin oyuncularını örnek alacak.

Bu işin duygusal yönü... Hepimizin‚ Mehmet‚ Ayşe‚ Hasan‚ İsmail diye seyrettiğimiz reklamlar var ya‚ şimdi ne diyeceğiz? Hepimiz Torres‚ Messi ve Alonso mu olacağız? Türk futbolu milli düzeyde komaya girmiştir.. Bunu düzeltmek‚ bizi bu duruma düşürenlerin işidir. Sizce düzelebilir mi? Bence Ayşe‚ Mehmet‚ Ali‚ FATİH ve MAHMUT fikirlerini belirtsinler de görelim bakalım ..

Lanet olsun kocaman!

Üst Alt