2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonu

Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonu

1 yabancı guard alıp, transferi bitireceklermiş. Yerli oyuncu almayacaklarmış.

Jasikevicius ile niye ayrıldı çok beğeniyodum o adamı. Heralde daha iyi bir yere gidicek TR de oynamak istemiyor.

Nachbar Efes'e veda ediyor

Sloven forvet Bostjan Nachbar, gelecek sezon Efes Pilsen forması giymeyecek.

Efes Pilsen formasıyla son iki sezon TBL'de boy gösteren Bostjan Nachbar, lacivert beyazlı ekipten ayrılıyor. Kendisine ait Twitter hesabı üzerinden bunu dile getiren Sloven forvet, takım arkadaşlarına başarılar dilerken yeni durağının neresi olacağı konusunda bir bilgi vermedi.

NBA patentli Nachbar, geçtiğimiz sezon ligde 10.3 sayı, 3.6 ribaunt ve 1.1 asist ortalamaları ile oynarken THY Euroleague'de ise 8.3 sayı ve 2.8 ribaunt ortalamalarını tutturdu.

Bilindiği gibi Lacivert Beyazlılar, son olarak İspanya'nın Power Electronics Valencia takımında oynayan Sırp forvet Dusko Savanovic'i transfer etmişti.

Bu arada durumu belirsiz bir diğer isim olan Igor Rakocevic ile ilgili kararın da 1-2 hafta içinde netleşmesi bekleniyor.

aslında biz alsak fena olmaz hani

F.Bahçe maçlarında izlemiştim kendisini. Uzun süredir basketbol oynayamamasından mı kaynaklandı bilemiyorum ama çok etkisizdi o maçlarda. Belki toparlamıştır ama artık eskisi gibi etkili olacağını sanmam. Yolların ayrılması iyi olur Efes adına, çünkü pek bir katkı vermedi.

Efes,Spanoulis´i alıyormuş.:eek:Bomba isimler lazım bize arkadaş,yoksa bu adamlarla yarışamayız.Taraftar ve Oktay Hoca da bir yere kadar.

Efes alabiliyorsa biz de alırız, tam bize göre yahu bu adam. :sad007: Kaçırmayın şu adamı.

Oha lan. Spanoulis + NDong + Savaovic. :eek: Efes bu sene Euroleague'de birşeyler yapar mutlaka. Hedefleri bu kadar büyültmüşken Kerem'i asla bırakmazlar bize. :eek:

Üst Alt