2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonu


Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonuyerli olarak mutlaka kerem gönlüm shumpert seneye türk statüsünde olduğu için cok iyi bir uzun ve jerry jhonson yerine gurd alırsak avrupada bile iddalı bir duruma geliriz.
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer SezonuYerliye gerek yok zaten kimse iyi oyuncusunu bırakmaz da. Rancik ve Jerry gider. İlkan ve 3 yabancı gelir. Yani +2 genişler boyle bile kalabalık olduk.Rok Stipcevic

Saso Ozbolt

Sharrod Ford
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer SezonuYerli transfer olarak İlkan ve Kerem yeter. Andric, Shipp ve Shumpert kalır, 1 guard, 1 kısa forvet, 1 pivot alırız yabancı olarak.
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer SezonuZaza nasıl gelecek, anca lokavt olması lazım.olurda gelirse drogba'dan taurasiden çok sevinirim.Savunamayacağı uzun yok Zaza'nın.Cana ruhu var adamda.Zaten türk olarak yer alcak kadroda. Psikopat adamdır.
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonudogru Zaza'nin türk pasaportu var. 4 numaraya da Gönlüm'i aldik mi uzun rotasyonu komple türk oluyor. 3 numarada Shumpert var devsirme. yani ne demek oluyor?? 1-3 numara arasi yabancilara yumuluyoruz.
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer SezonuG.Saray ile ilgili Erkek Basketbol takımını yakından ilgilendiren çok önemli bir haber var.. Teyid ettirip paylaşacağım bir arıza çıkmazsa..Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Zaza hamlesine bir bomba daha ekledi! Bu müthiş haberi yarın FotoGOL'de @eyildiz75

imzasıyla okuyun!@[twitter]altunterim[/twitter]
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonuhocam zaza gelirmi adam dogu yarı finalinde atlantanın tek pivotu olarak oynamıs adam grev olmadıktan sonra o adamı getirmeniz imkansız getirirlerse ilk formasını ben alırım gs storeden...
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonusamiltciftci Şamil Turançiftçi

Erkek basketbol takimimiz icin cok onemli bir gelisme var yarin gsbasket.org u takip edin, sampiyonluklardan bile onemli bence.

twitterden şamil abi yazmıs gsbasketin sahibi basketbol taraftarının amigosu diyebiliriz.deplasmandaki organizasyonu bile kendisi duzenler....
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonusamiltciftci Şamil Turançiftçi

Erkek basketbol takimimiz icin cok onemli bir gelisme var yarin gsbasket.org u takip edin, sampiyonluklardan bile onemli bence.

twitterden şamil abi yazmıs gsbasketin sahibi basketbol taraftarının amigosu diyebiliriz.deplasmandaki organizasyonu bile kendisi duzenler....Hayırdır inşallah.
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer SezonuZaza'yı hiç sevmem ama bizim takımda özellikle Oktay Mahmudi'nin takımında çok iyi işler yapar.Ersan'ın Fener'e gideceğini düşünüyorum. Bununla ilgili de haberler önceden çıkmıştı Amerikan basınında da. Biz alırsa tabii mükemmel iş yapmış oluruz.
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer SezonuYarın Gs baskebol subesi icin buyuk gun fotogol de yılın haberini okuyacaksınız! eyildiz75

arkadaşlar biliyorum fotospor ama eyüp abi taurasi transferini 20 gün önceden twitterdan yazmıştı.yarın bi bakmak lazım
 
Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer SezonuFotogol, Eyüp Yıldız olduğu için güvenilir bir kaynak. Yarını iple çekiyorum, sponsor değilmiş bu konu bu arada.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt