2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları


Arkadaşlar kulübümüz ile ilgili muhtemel transfer dedikodularını lütfen burda paylaşalım.

Kaynaksız haber paylaşmamaya dikkat edelim.
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer DedikodularıArda'nın ikinci taksidi olan 7 Milyonu vermemek için Atletico Reyes'i bize kakalamak istiyormuş, İnşallah olmaz ve Podolski alınır!
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer DedikodularıReyes, sezon başı son anda gelmek istemedi. Devre arasındada biz seni istemiyoruz.
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer DedikodularıHadi ilk sayfadan bir de adam gibi yorum yapiyim:Podolski dedikodusu :yenieek:

Reyes :sad007:
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer DedikodularıFanatik,Fotomaç,Milliyet vs... gazetelerin haberlerini burada paylaşmak yasak olsa ne güzel olur. :yenieek:
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer DedikodularıDrogba'nın menajeri Thierno Seydi, ''Ne konumda olduğumuzu, gelen teklifleri ve ne yapacağımızı biliyoruz. AC Milan, Drogba'nın kiralık oynaması için teklifte bulundu. Ancak, bu teklif ilgimizi çekmiyor. Drogba, en çok parayı teklif eden kulübe gidecek. Bu kulüp, ABD, Rusya, Katar veya herhangi bir Asya ülkesinde olabilir'' diye konuştu.Galatasaray'a geleceği yönünde haberler çıkar bi gün sonra.. Gelmesini istemem şahsen, çok geç artık.
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer DedikodularıFanatik,Fotomaç,Milliyet vs... gazetelerin haberlerini burada paylaşmak yasak olsa ne güzel olur. :yenieek:

Onunda şöyle kolayı var. Galatasarayımızı çok yakından takip eden, ciddi muhabirlerimiz var. Haberlerin altında onların isimleri yoksa hiç paylaşmaya gerek yok. Kesin sallamadır. Ali Naci, Gökmen Özdemir tek geçerim.
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer Dedikodularıgöreceksin bizim bu süpersonik yöneticilerimiz son yıllarda yaptıkları hatayı yaparlar...Manisa'dan yiğit, rierra gibi bir karın ağrısı dururken üstüne reyes gelir...

saç baş kalmaz bizde :)
Yiğit alternatif olacaksa gelsin. Kanatta adamımız yok. Aydın ve Ayhan'a kalıyoruz. Ortasahaya 2 yabancı 2 yerli transferi lazım. Heleki bazı oyuncuları görmek istemiyorsak;)
 
Cevap: 2011- 2012 Sezonu Transfer DedikodularıDrogba'nın menajeri Thierno Seydi, ''Ne konumda olduğumuzu, gelen teklifleri ve ne yapacağımızı biliyoruz. AC Milan, Drogba'nın kiralık oynaması için teklifte bulundu. Ancak, bu teklif ilgimizi çekmiyor. Drogba, en çok parayı teklif eden kulübe gidecek. Bu kulüp, ABD, Rusya, Katar veya herhangi bir Asya ülkesinde olabilir'' diye konuştu.Galatasaray'a geleceği yönünde haberler çıkar bi gün sonra.. Gelmesini istemem şahsen, çok geç artık.Epic Fail!
 
Cevap: 2011 - 2012 Sezonu Transfer DedikodularıYanlız bu yiğiti, sporun içinden gelmiş bir çok kişi övüyor. Aslında bize böyle bir adam lazım. Dikine gidecek bir kanat oyuncusu iş yapabilir. Yiğiti zamanı gelince sok 2.yarı oyuna yorulmuş rakibe karşıda daha etkili olur. Alper + Yiğit(rotasyon) + Olcan(Rotasyon) + Mertan(daha çok süre) + 2 yabancı
 
Cevap: 2011 - 2012 Sezonu Transfer DedikodularıYanlız bu yiğiti, sporun içinden gelmiş bir çok kişi övüyor. Aslında bize böyle bir adam lazım. Dikine gidecek bir kanat oyuncusu iş yapabilir. Yiğiti zamanı gelince sok 2.yarı oyuna yorulmuş rakibe karşıda daha etkili olur. Alper + Yiğit(rotasyon) + Olcan(Rotasyon) + Mertan(daha çok süre) + 2 yabancıDevre arasında 5 transfer çok bence.

Alper + sol açık (yabancı) + yiğit

Baros giderse yerine yabancı bir forvet.
 
Cevap: 2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları3 transfer yeter.Alper Potuk(Eskişehirspor)

Lukas Podolski(Köln)

Yabancı Santraforgitti 25 Milyon Euro. :)
 
# Eduardo VargasVargas'a teklif

Neymar’dan sonra Güney Amerika’nın en iyi genç oyuncusu olarak kabul edilen Şilili golcü için G.Saray’ın 10 milyon Dolar teklif ettiği iddia edildi.Yaklaşık 20 gün önce Şili’de bir menajer ortaya çıkıp, “F.Bahçe ve Trabzonspor, UD Chile takımında forma giyen 22 yaşındaki Eduardo Vargas’ı istiyor” dediği zaman, biz habere menajer oyunu olarak bakmıştık. Fakat Vargas ismi daha sonraki dönemde, Arsenal, Milan ve Chelsea gibi takımlarla anılınca, oyuncu hakkında yaptığımız araştırma bizi şaşkınlığa düşürdü. Neymar’dan sonra Güney Amerika’nın en iyi genç oyuncusu olarak kabul edilen Vargas için Wolusburg yardımcı antrenörü Pierre Littbarski’nin, Santiago’ya gidip Vargas’ı istediği ortaya çıktı. Ama Şili’nin Estadio Deportivo gazetesinin iddiasına göre “Wolfsburg’dan önce Villareal ve G.Saray’da Vargas’ı istemişti. Hatta sarı-kırmızılılar 22’lik golcü için 10 milyon dolar teklif etmişti.” Öte yandan G.Saray’ın transferinde olduğu iddia edilen Arjantinli Mattias Suarez ile ilgili olarak da, Anderlehct kulübünden kimsenin bilgisinin olmadığı ortaya çıktı.Fotospor
 
Üst Alt