2011 Miss World dünya güzeli Venezuela'dan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 Miss World dünya güzeli Venezuela'dan

Cevap: 2011 Miss World dünya güzeli Venezuela'dan

Polonya-cek cumh.-ispanyol-brezilya-venezuella -isvec Ok.

Polonya-cek cumh.-ispanyol-brezilya-venezuella -isvec Ok.

brezilya,venzuella,kolumbia,arjantin,25 e kadar alman kizlari (25 den sonra cirkinlesiyorlar birdenbire) ,slav kizlari (cek,slovak,macar,sirp,hirvat,sloven,ukraina,romen,baltik),rusya ,iskandinav,kore (en iyi cekik gözlüler orda ) ,iran,lübnan,israil,hollanda,isvicredede cok güzeller var

en cirkinleride

hindistan (wähhh) ,uzak dogu,ingiltere,fransa,italyanin kuzeyi (güneydekileri güzel) , bence ispanyol kizlarida pek ahim sahim degil

usa (sisko dolu bakmayin tv lere) ,mexiko (sanki cirkinlikde birbirleriyle yarisiyorlar) ,afrika (zencileri pek güzel bulmam kendi zevkim) ,sili,peru,bolivya,karibik (arada güzeller var ama pek cok yok )

benim edindigim tecrübe

brezilya,venzuella,kolumbia,arjantin,25 e kadar alman kizlari (25 den sonra cirkinlesiyorlar birdenbire) ,slav kizlari (cek,slovak,macar,sirp,hirvat,sloven,ukraina,romen,baltik),rusya ,iskandinav,kore (en iyi cekik gözlüler orda ) ,iran,lübnan,israil,hollanda,isvicredede cok güzeller var
en cirkinleride

hindistan (wähhh) ,uzak dogu,ingiltere,fransa,italyanin kuzeyi (güneydekileri güzel) , bence ispanyol kizlarida pek ahim sahim degil

usa (sisko dolu bakmayin tv lere) ,mexiko (sanki cirkinlikde birbirleriyle yarisiyorlar) ,afrika (zencileri pek güzel bulmam kendi zevkim) ,sili,peru,bolivya,karibik (arada güzeller var ama pek cok yok )

benim edindigim tecrübe

her yerde var guzel kiz ...

ispanyollar kizlarindan gorunus disinda hoslanacak bir durum yok,gece iki paket sigara icipte sabah kalkan ergenler gibi sesleri var...

amam bacak be gogus konusunda ,istirap olabiiliyorlar.

Güney Amerikalı bayanların ve erkeklerin ayrı bir havası var .Güzelde gerçekten güzelmiş .

Venezüella uzmanı olarak söyleyebilirim ki...

Harbiden taş gibi hatunları var...

ve bu orada bir işkolu...

bir meslek yani...

Böyle güzel kızları yetiştirme enstitüleri var...

ticaretini yapıyorlar...

Arkadaşım Karakas'da çalışıyor...

Ve bende yanına gideceğim...

Malumunuz ertelemiştim...

Süphanallah kardeş tüylerim tiken tiken oldu.

Maşallah forum format değiştirmiş: Kadınlar,erkekler,çekicilikler,detaylar, miss'ler falan filan : )

Boş yere demiyoruz venezuela venezuela diye. Gidecem bir gün inşallah. :D

Bu arada ispanyol kızlarına laf eden çarpılır, gayet güzeller. Sesleri konusunda ismail'e katılıyorum, hepsi çingene gibi konuşuyor.

Boş yere demiyoruz venezuela venezuela diye. Gidecem bir gün inşallah. :D

Bu arada ispanyol kızlarına laf eden çarpılır, gayet güzeller. Sesleri konusunda ismail'e katılıyorum, hepsi çingene gibi konuşuyor.

o yuzdende cekicilikleri 50% azaliyor renkdas.. dusunsene.. turkiyede 10 numara kiz goruyosun.. baska yok bundan ama cok guzel.. ama Cagla Sikelin dizisindeki gibi konusuyor.. Mahalle ne mahalleydi hatirliyamadim..

bi anda o guzellik onumde yok olur.. ses onemli nekadarda dikkat etmesek..

Venezüella uzmanı olarak söyleyebilirim ki...

Harbiden taş gibi hatunları var...

ve bu orada bir işkolu...

bir meslek yani...

Böyle güzel kızları yetiştirme enstitüleri var...

ticaretini yapıyorlar...

Arkadaşım Karakas'da çalışıyor...

Ve bende yanına gideceğim...

Malumunuz ertelemiştim...

ee ne zaman gidiyoz :asd:

Benim Esram kadar güzel olmasada
nargile.gif

Üst Alt