2011 WNBA Sezonu | Şampiyon Minnesota Lynx ; MVP Seimone Augustus - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 WNBA Sezonu | Şampiyon Minnesota Lynx ; MVP Seimone Augustus

Cevap: 2011 WNBA Sezonu

14-14 mola geldi. Augustus çok etkin başladı maça, 6 sayısı var şu anda. Maya Moore geçen maçta olduğu kadar şut kullanmıyor.

Şampiyonluk için favori kim Tugay?Indıana'nın kadrosu ağır basıyor sanki,keza Seattle'ın da.Phoenix'te guard-forvet iyi oyuncular var ama pota altı zayıf gibi.

Şampiyonluk için favori kim Tugay?Indıana'nın kadrosu ağır basıyor sanki,keza Seattle'ın da.Phoenix'te guard-forvet iyi oyuncular var ama pota altı zayıf gibi.

Seattle çok ağır basıyor kadro olarak. Phoenix'in guardı WNBA'in en dandik guardı belki de, özellikle Seattle'a karşı çok eziliyorlar burada. Minnesota eğer hücumda Maya Moore ve Augustus'u doğru oranda kullanmayı başarabilirlerse Seattle ile batı finali oynarlar gibi. Doğuda ise Indiana ve Atlanta çekişir, Atlanta'nın pota altı çok iyi, Indiana da Douglas çok formda. Tamika-Angel eşleşmesi belirleyecek orayı bence. Favorim Seattle.

Ticha Penicheiro'nun son saniyede attığı üçlük ile 40-46 bitti ilk yarı. Augustus'un 15 sayısı var.

8-24 Minnesota üstünlüğü var ilk periyotta. Augustus 2 sayı 2 ribaund 1 top çalma ile bitirdi ilk periyotu.

65-75 Minnesota kazandı. Augustus sadece 18 dakika oynatıldı ve 8 sayıda kaldı. 4.periyotta fark kapanıyor diye oyuna alındı 2 basket ile farkı korudu ama hemen kenara alındı nedense. Ondan çok daha etkisiz olan Maya son saniyeye kadar oynatıldı. 7 sayı ile bitirdi o.

Bu gece Seattle deplasmaninda oynuyorlar.

Augustus ugruna kuponlarima kattim.

Handikapli +8,5 ve diger kuponda direk galibiyetine bastim. 3,30luk oran.

Isin saka tarafi. Gelmesini hic beklemiyordum kuponlarin,ama ikiside Dallas ve Minnesota Lynxe kaldi. Insallah ikiside alir. Yürü Augustus,salla 3lükleri.

Heeeyt bee. Augustus yaniltmadi beni. Sapka cikartiyorum.

Seattle Storm 74 - Minnesota Lynx 81

Augustus 17 Sayi

Sue Bird 24 Sayi Keske alabilsek su kizi.

Son şampiyonu da yendik, zaten kağıt üstünde kadro kalitesi olarak en iyi takım Lynx. Augustus da baya etkili oynamış. Yüzdesi de oldukça iyi.

02:00 New York Liberty - Indiana Fever (Cappie - Tamika)

03:00 San Antonio Silver Stars - Tulsa Shock

03:30 Connecticut Sun - Chicago Sky (Tina - Sylvia)

05:30 Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks

Güzel maçlar var bu gece.

İlk periyotu 16-23 Chicago önde bitirdi, Fowles 4 sayı 3 ribaund 1 asist 1 top çalma, Tina 2 blok ile oynadı.

Connecticut Sun 35-37 Chicago Sky | 2.Periyot Sonucu

Sylvia Fowles 6 sayı 4 ribaund 1 asist 1 top çalma

Tina Charles 2 sayı 3 ribaund 1 asist 1 top çalma 4 blok

Üst Alt