2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi

Cevap: 2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi

Ben Mahmuti'nin 7 yabancıya izin vereceğini sanmıyorum. İsmi gecen Keselj'de 2010'da ki Keselj değil. Belki Vujacic kadar katkı verebilir.

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Olympiakos’tan transfer edileceği öne sürülen Marko Keselj hakkında sitemize açıklamalar yaptı.Özerhun, “Habere bir yakıştırma olarak yaklaşıyorum. Forvette zayıf olduğumuz düşünülüyor ve bizim de bu konuda düşüncelerimiz var ancak şuanda aldığımız bir transfer kararı yok. Çözmemiz gereken başka konular var. Daha sonra tekrar oturup bir transfer yapıp yapmayacağımızı konuşuruz. Ne var ki şu anda transfer girişimimiz yok. Keselj ile ilgili ne menajeri ne de başka biriyle görüşme yaptık. İleride eğer forvete bir oyuncu takviyesi kararı verirsek o zaman bakabiliriz; ancak şu anda belirlediğimiz bir isim dahi yok” diye konuştu.

* Basketdergisi.com özel haberidir.

Batista'yı gönderirsek 3 numara alırız demiş kısaca. Bence Shipp'i alacak Mahmuti 6.yabancı olarak, Batista'yı gönderebilirse.

İnşallah gönderemezler ki göndermeleride zor. Kontratı kapalı, ücretide yanlıs hatırlamıyorsam 800 bin civarında.

21.45'te Fenerbahçe Ülker'in Montepaschi Siena ile hazırlık maçı var. İzlemek isteyenler: menssanabasket.it

Siena 49-31 F.Ülker.

Barış Ermiş sakatlanmış sanırım.

Geçmiş olsun Barışa umarım ciddi birşeyi yoktur.

Barış Ermiş'in sakatlığı ciddiyse Fenerbahçe büyük güç kaybeder. 6.yabancıyı oraya kullanırlarsa Euroleague için farketmez ama lig için ciddi sorun.

başlarda izliordum sonradan kapandı site. benjamin eze eziyordu fenerlileri.:D adamım ya bu adam:ayatollah:

Üst Alt