2012-2013 Kadrolarımız - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Kadrolarımız

Cevap: 2012-2013 Kadrolarımız

----

Burayı da bi tek ben kullanıyorum herhalde

4-3-3 dizilişi

41178f8885-887.png

Cris

Gökhan Zan

Çağlar Birinci

Milan Baros

Ceyhun Gülselam

Furkan Özçal

Sercan Yıldırım

Yiğit Gökoğlan

Johan Elmander (pek istemesem de)

Önce bu oyunculardan bir an önce kurtulmalı. Müthiş bi kadro şişkinliği var. Bu elemanlar hiç oynamadıkları halde sadece yatarak para kazanıyorlar.Yedek kulübesi için takasta kullanılabilecek tonla adamdan ibaretler.

Yedek kulübesi içinse;

Ufuk Ceylan

Sabri Sarıoğlu (pek istemesem de)

Hakan Balta (pek istemesem de)

Dany Nounkeu

Yekta Kurtuluş

Hamit Altıptop

Aydın Yılmaz

Atila Turan

Alper Potuk

Emre Çolak

Noureddine Amrabat

Umut Bulut

gibi isimler kafi olur bence.

As kadrom da;

578077_Galatasaray_SK.jpg

squad ul next saison

'Slera

Semih Dany O. Toprak YENI1

Alper P. YENI 2

YENI3-----Selcuk-----Amrabat

Burak

yeni 1 orn: kolarov

yeni 2 orn: mulumbu

yeni3 orn: moses or marin​

semih tam bir sag bek. eboueye tesekkur edilebilir zaten her mac kotuye gidiyo

dany de on lib. ama stoperde kalabilir

ikisi de stoperimsi degiller bence. stoper dedigin - UJP.

danyi yedek farzedersek omerin yanina top ceza sahasina geldi mi napicagini bilen akilli stoper isterim. dany en kotusu takimin o konuda. semih de o konuda vasad. tecrubeli bir isim dusunulebilir gallas tarzi

sabrinin verdigi 4 pasin 5i rakibe gidiyor. ekstradan bir pas ekledim cunku pas hatalarinin agirligi -1.25 oluyor -1 yerine

sabri zaten kotu bir sag bek degil. onunde eli ayagi tutan adam oldugunda (bkz keita) faydali olmustu. yine total futbol fans tarafindan mundar edildi

ayrica semih birebirde daha iyi sabriden. stoper oldugundan genel olarak defansta yer tutmasi falan da daha iyidir. kafa toplarinda da daha iyi.

ee yapin abisi

herseyi siz biliyonuz ya

alex fergusona mektup da yazin phil jones'u niye stoper, sag bek ve on libero oynattin diye

manyak misiniz nesiniz lan

Semih A2'de, alt yapıda falan sağ bek oynamış birçok kez. İnanmayan Sergen Zeren kardeşimizle irtibat kurabilir (ama tavsiye etmem)

phil jones diyorum ona ne diyceksin

semihin futbolunda stoperlikten izler goremiyorum. pozisyon almasi, ne zaman basip ne zaman basmayacagi falan hep vasat. arkasina atilan toplari almakta ise bir prof. o zaman beke koy orda rakibin kanat oyuncusunu harcasin. kademeye girsin falan. biri stoper dedi diye illa stoper mi olacak sonsuza dek

yani millet maclari izlemiyo heralde. en kritik yere akilla degil adrenalinle savunma yapan adamlari koyuyoruz sonra niye amrabat alindi niye suna para verildi diye tartisiyoruz. semih stoperse ujfalusi ne diye soruyorum huzunle

alakaya maydanoz. bir adamın oyun tarzı bile belli eder nasıl bir oyuncu olacağını. mesela nasıl dany'e ön libero diyebiliyorsun? çünkü tekniği ve top hakimiyeti net şekilde ön liberoya uygun, fiziği falan da. semih'in kanat oynaması saçmalığın daniskası. sonsuza dek bek kalacak evet, çünkü semih'in kabiliyeti o yönde. vasat olan yerleri geliştirmek de teknik ekibin işi, ben mi düşüneceğim onu da?

alakaya maydanoz. bir adamın oyun tarzı bile belli eder nasıl bir oyuncu olacağını. mesela nasıl dany'e ön libero diyebiliyorsun? çünkü tekniği ve top hakimiyeti net şekilde ön liberoya uygun, fiziği falan da. semih'in kanat oynaması saçmalığın daniskası. sonsuza dek bek kalacak evet, çünkü semih'in kabiliyeti o yönde. vasat olan yerleri geliştirmek de teknik ekibin işi, ben mi düşüneceğim onu da?

insh.

semih de dany de stoper oynamak icin gereken mental yetiye (pozisyon alma, adam kacirmama, topu izlemekle yetinmeme falan) sahip degiller su an. sana baska ornek verem LUCAS NEIL. herif millwallda sag acikta baslamis sonra zamanla sag bek sonra da stopere gecmis. biz su an sag bek neilli stopere koyuyoruz. cok hizli wow diye de seviniyoruz halbuki usturuplu atak yapan takimlara karsi bakiyoruz ki adam cortlamis. ayrica semihin tarzinda bek olmasina engel olacak sey nedir cozemedim. top surmemesi mi? bence semihten su an stoperden ziyade sag bek olur

semih tam bir sag bek. eboueye tesekkur edilebilir zaten her mac kotuye gidiyo

dany de on lib. ama stoperde kalabilir

ikisi de stoperimsi degiller bence. stoper dedigin - UJP.

Stoperde iken bile yanındaki diğer stopere yardıma koşmayan adam , sağ bekteyken ters kademeyemi girecek Hayri...

Pollyanna'dan izler taşıyan bu düşüncene katılmıyorum ne yazıkki...

semh1.png

Üst Alt