2012-2013 Kadrolarımız - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Kadrolarımız

Cevap: 2012-2013 Kadrolarımız

abCArTUabt.jpg

birbirine alışmış ilk 11'in hem sistemini,hem de 6 tane oyuncusunu değiştirmekle başarılı olunmaz,zaten elimizde işleyen bir sistem var,bu şekilde başarı bilgisayar oyunlarında oluyor sadece..

Seneye hocanın istediği transferler yapılırsa 4-3-3 e döndüğünde bunu konuşalım tekrar..

birbirine alışmış ilk 11'in hem sistemini,hem de 6 tane oyuncusunu değiştirmekle başarılı olunmaz,zaten elimizde işleyen bir sistem var,bu şekilde başarı bilgisayar oyunlarında oluyor sadece..

Tamamen değişmiş olmaz ki yeri gelir Elmander oynar yeri gelir Tomas oynar. Sisteme gelince kanatlarımız zaten işlemiyor. Ayrıca Cl'de 4-3-3 daha çok iş yapar özellikle orta sahan ve kanat beklerin iyiyse.

Seneye hocanın istediği transferler yapılırsa 4-3-3 e döndüğünde bunu konuşalım tekrar..

yazdığın kadro kağıt üstünde mükemmel bir kadro ama hem ordaki oyuncuların hepsini alabilmek çok zor, hem de oyuncuların birbirine alışmaları ve başarının gelmesi şu anki sistemin eksik parçalarını tamamlayıp başarıya ulaşmamızdan daha zor olur,ama böyle bir kadro kurulursa 2013-2014 sezonunda çok büyük başarılar elde edilebilir,ama ben yine de 4-4-2 yada bizim şu an oynadığımıza daha yakın olan 4-3-1-2 den yanayım,birkaç nokta transferle gayet başarılı olabiliriz..

Tamamen aynı tip adamlar hacım olmaz bence :)

Aynı tip değil aslında, Selçuk lider özelliği olan oyuncu, Nuri daha çok hücuma katkı vermeyi seven oyuncu, ki birçok takımda da bu tarz adamlar oynuyor yan yana, bu ikisi pasla bile deli ederler rakip takımı, eğer kanatların ortalama üstü olursa ki olacaktır seneye çok iyi ikili olurlar, ve Nuri'de biraz da hız olsaydı eğer, Xavi-Iniesta olurlardı.

yazdığın kadro kağıt üstünde mükemmel bir kadro ama hem ordaki oyuncuların hepsini alabilmek çok zor, hem de oyuncuların birbirine alışmaları ve başarının gelmesi şu anki sistemin eksik parçalarını tamamlayıp başarıya ulaşmamızdan daha zor olur,ama böyle bir kadro kurulursa 2013-2014 sezonunda çok büyük başarılar elde edilebilir,ama ben yine de 4-4-2 yada bizim şu an oynadığımıza daha yakın olan 4-3-1-2 den yanayım,birkaç nokta transferle gayet başarılı olabiliriz..

Bu sezon başında da hocanın kafasında 4-3-3 vardı, istediği transferlere bak çok rahat kurarsın o kadroyu, fakat olmadı transferler 4-4-2 ye kaldık, 4-3-1-2nin günümüz futbolunda hiçbir geçerliliği yok, eğer forvet arkasında Messi, kanat beklerinde Dani Alvez, Maicon falan oynamıyorsa açamazsın rakipleri, 4-4-2 de de Avrupa'da başarı hayal daha Trabzon'a bile teslim ediyoruz ortasahayı 2 göbek oyuncusuyla düşün, hocanın aklındaki düzenin bu olduğuna inanıyorum ben seneye bu yüzden

4-3-1-2

..............Muslera............

eboue...semih...alex...hakan/ishak(A.gücü)

.................Melo............

..........Hamit......Selçuk....

..................Nuri..........

.......Elmander....Berbatov..........

4-3-3

........Melo.......

..Selçuk....Nuri/Hamit

Burak...Berbatov...Kalou

4-4-2

.........Melo..Selçuk.........

Hamit/Töre..............Malouda

......Elmander..Berbatov........

Futbol 1 sistem/taktik oyunudur..Abidik kubidik 2-8-0 oynamaya benzemez.herkezin görevi yeri vardır.makinenin dişleriye oynarsan bozarsın. O yüzden seneye en önemli husus F.T nin kafasındaki şablona göre transfer etmek. Yazdığım kadrolar gerçekten bizi başarıya taşıyabilecektir inanıyorum

Bu sezon başında da hocanın kafasında 4-3-3 vardı, istediği transferlere bak çok rahat kurarsın o kadroyu, fakat olmadı transferler 4-4-2 ye kaldık, 4-3-1-2nin günümüz futbolunda hiçbir geçerliliği yok, eğer forvet arkasında Messi, kanat beklerinde Dani Alvez, Maicon falan oynamıyorsa açamazsın rakipleri, 4-4-2 de de Avrupa'da başarı hayal daha Trabzon'a bile teslim ediyoruz ortasahayı 2 göbek oyuncusuyla düşün, hocanın aklındaki düzenin bu olduğuna inanıyorum ben seneye bu yüzden

bilemiyorum hocam,dediklerin tartışılabilir,ama bir anda 6 yeni 11 oyuncusuyla başlamak da bir o kadar riskli,4-3-3 e dönülecekse bile ideal 11 e 3-4 taneden fazla yeni oyuncu monte etmek riskli bir hareket.real madrid in bile kurduğu kadronun gerçek gücüne ulaşması kaç sene sürdü, bunu düşünmek lazım derim..

bilemiyorum hocam,dediklerin tartışılabilir,ama bir anda 6 yeni 11 oyuncusuyla başlamak da bir o kadar riskli,4-3-3 e dönülecekse bile ideal 11 e 3-4 taneden fazla yeni oyuncu monte etmek riskli bir hareket.real madrid in bile kurduğu kadronun gerçek gücüne ulaşması kaç sene sürdü, bunu düşünmek lazım derim..

Şu anda bile takıma en az 4 oyuncu gerek reyis bakınca, 2 kanat, 1 forvet, 1 sol bek (Hakan her ne kadar bu sezon göze batmasa da yetersiz) benim kadroda 6 kişinin değişmesinin nedeni yabancı sıkıntısı yoksa Tom'u kafadan yazarım bikere stopere :) seneye bu takıma en az 5 takviye yapılacağını düşünüyorum ayrıca en az 4ü ilk 11 oyuncusu

Şu anda bile takıma en az 4 oyuncu gerek reyis bakınca, 2 kanat, 1 forvet, 1 sol bek (Hakan her ne kadar bu sezon göze batmasa da yetersiz) benim kadroda 6 kişinin değişmesinin nedeni yabancı sıkıntısı yoksa Tom'u kafadan yazarım bikere stopere :) seneye bu takıma en az 5 takviye yapılacağını düşünüyorum ayrıca en az 4ü ilk 11 oyuncusu

en iyisini fatih hoca bilir diyelim o zaman, yönetim hocanın istediği transferleri yapsın da 4-3-3 mü oynatır,4-4-2 mi oynatır hoca onu o zaman görürüz, ama futbolda bildiğim tek şey istikrar başarı getirir..

Selçuk dışında A kalite yerlimiz yok,sistemden daha önemli olan bu.

Şu adam gelsin formasını almayan ne olsun.Adam bildiğin yerli malı Fabregas.

[video=youtube;VzUxroKDmFk]https://www.youtube.com/watch?v=VzUxroKDmFk&feature=related[/video]

muslera

eboue-semih-ujfa- ollson

melo

hamit selçuk gökhan töre

elmander burak

hem lig hem CL için makul bi kadro bence

Üst Alt