2012 Hyundai İ30 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 Hyundai İ30

Cevap: 2012 Hyundai İ30

ben hyudainin son tasarimlarindan hic hoslanmiyorum.Kia tasarimda Hyudaini gecti gibi

mesala son Kia optima son hyundai sonatadan iyi tasarlanmis.

Bende şimdiki arabayı almadan önce Honda'lara uzun süre baktım. Yenilerine yağmur, far sensörü vs. falan da eklemişler sanırım. Hayırlı olsun, bence sınıfının en sağlam araçlarından biri.

vallamı ? ama dıştan bakınca eski kasa sanki daha iyiydi gibi geliyor ama ici sağlam olmuş. navigasyonda eklettim güzel görünsün diye

donanımsal cok yenilikte yok aslında seat leon vardı bende ondaki standart özellikler hondada reklam yapacak seviyede tanıtılıyor.

Toyota motor konusunda en az arıza veren ve en dayanıklı motor üreten firmalardan birisi. İstatistiklerde en az arıza yapan motor firması olarak 1.'ler. Bu bile Toyota almak için yeterli bir sebep. Yoksa tip konusunda aşırı bir albenisi yok haklısın.

Prius hariç :asd:

https://1.bp.blogspot.com/_76EC3aSSztw/TSzIWlcc5pI/AAAAAAAAHqA/tjnwPnvQfD0/s1600/Toyota+Prius+v+3.jpg

https://makkcraft.com/wp-content/uploads/2012/03/Toyota_Prius_1.jpg

Hyundai tasarımcısını falanmı değiştirdi ? Klasil uzak doğu çizgilerinden uzaklaşıp gerçekten güzel araçlar yapmaya başladılar sanki ...

Honda civic ile sanki i30'un tasarımcıları takas olmuş gibi :p Honda civic tarihinin en kötü tasarımını çıkardı bence 2012'de efsaneye çok ayıp ettiler ...

Ama bu fiyatlara Hyundai hayatta almam orasıda ayrı giderim 2006 E90 3.16 alırım :)

Hyundai tasarımcısını falanmı değiştirdi ? Klasil uzak doğu çizgilerinden uzaklaşıp gerçekten güzel araçlar yapmaya başladılar sanki ...

Honda civic ile sanki i30'un tasarımcıları takas olmuş gibi :p Honda civic tarihinin en kötü tasarımını çıkardı bence 2012'de efsaneye çok ayıp ettiler ...

Ama bu fiyatlara Hyundai hayatta almam orasıda ayrı giderim 2006 E90 3.16 alırım :)

Aynen. Almanlarla çalışıyorlar artık... Ünlü bir tasarımcı deniyordu. Unuttum ama şu an neyin nesidir...

Üst Alt