2013-2014 Euroleague Women - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013-2014 Euroleague Women

Cevap: 2012-2013 Euroleague Women

ekaterinburga istanbulda 1 sayı farkla kaybetmiştik finalde kesinlikle favoriler ama yenilmeyecek takım değil bence herşey olabilir

Yalnız biz de çok kötü şut attık bugün. Normalde %50 olan şutumuz %41 de kaldı bugün. Yoksa savunmada gene fena değildik. Bir de Pierson ne attı ise girdi. Yoksa bu maçtada fark olurdu bence.

Yarınki maça gelince, çok şansımız olduğunu düşünmüyorum. Realist olmak lazım. Ancak Cappie ve Angel'in hırsı beni az da olsa ümitlendiriyor. Bu savunmayı devam ettirip, şutlarımızı da sokabilirsek neden olmasın diyorum. Ben %65 UMMC, %35 FB diyorum.

Bu arada Verameyanka'ya değinmeden geçemeyeceğim. Bugün 5 blok yapmış yine. 11 sayı, 7 de reboundu var. Oyunu da güzelliği gibi. Her kim alıp getirdi ise tebrik ederim.

Tabii kaptanımız, Bayan son çeyrek her ne kadar 9 da 1 ile oynasa da son çeyrekte mükemmel yönetti takımı. Kaptan şu oyununu yarın 4 çeyreğe yayabilirse şansımız %40-45 lere gelir.

bugün ekataerinburgta iyi başlamadi. çok top kaybetti ama candace parker gibi oyunculari var. bence taurasiden daha önemli bir oyuncu fenerin az biraz şanşi olmasi için o kadini durdurmasi lazim. ama o kadini durdurmak çok zor. çok hareketli. bakalim veremeyenkayla yarişisnlar. hangisi daha çok blok yapacak.:D ben ekaterinburg önde götürürse arkasina bakmadan gider diyorum.

bugün ekataerinburgta iyi başlamadi. çok top kaybetti ama candace parker gibi oyunculari var. bence taurasiden daha önemli bir oyuncu fenerin az biraz şanşi olmasi için o kadini durdurmasi lazim. ama o kadini durdurmak çok zor. çok hareketli. bakalim veremeyenkayla yarişisnlar. hangisi daha çok blok yapacak.:D ben ekaterinburg önde götürürse arkasina bakmadan gider diyorum.

Ben de zaten Taurasi'den değil Parker'dan çekiniyorum. Taurasi'ye verirsin Angel'i olur biter. Angel O'nu sinirlendirebilirse Taurasi düzen dışına çıkmaya çok müsait. Ancak Parker'a ne yaparız bilemiyorum. Matovic savunamaz O'nu. Belki Vera... Bakalım...

Sürekli 4 kişi oynarsan onlar da verimsiz olur belli bir noktadan sonra.Onlarca en kaliteli yabancılar elimizden geldi geçti elde var sıfır.Alba-Sancho kupayı aldı,Taurasi defalarca aldı yine alacak büyük ihtimal.Giden oyuncu yine başa oynuyor.O zaman hatayı değişmeyen şeylerde aramak lazım

zaten hata baştakilerde. gitmeleri gerek. işil bu sene iyi oynadi. geçen sene hiç begenmemiştim. burdada yazdim. fowles kafaca bitirmiş zaten. kendisi sahada ruhu dişarda. daha faul atamiyor. ann wauters iyi niyetli ama hantal. eskisi gibi degil. kadin basketbolunda hep 1 winnerin olacak. bizde yok. şutörümüz bile yok. en kötü 3 lük yüzdesi ve en kötü faul yüzdesinde oynayan takimiz. taurasida öyle aman aman oynamiyor söyliyim. candace parker herkesten 2 gömlek üstün.

Ben de zaten Taurasi'den değil Parker'dan çekiniyorum. Taurasi'ye verirsin Angel'i olur biter. Angel O'nu sinirlendirebilirse Taurasi düzen dışına çıkmaya çok müsait. Ancak Parker'a ne yaparız bilemiyorum. Matovic savunamaz O'nu. Belki Vera... Bakalım...

siz gene finale çiktiniz. oda iyi. bizimkiler saolsun iyi sivadilar. düşündükçe sinirim bozuluyor. bu kafayla mersine filan elenirsek yari finalde şaşirmam bu saatten sonra. gerçi hayirlida olur.

birde şu var bizim hocamiz 3 maç sonunda fener inşallah kupayi alir dedi. bu yenilgilerden sonra bunu diyebiliyor. hiç konuşup kendinden sogutma bari.

Düzenli yatırımın ve daha önemlisi amacı sahiplenmeliğin karşılığı,tebrik ederim.

Daha takımı Rusya'dan döndüremeyen kişilere inanıp başarı bekleniyor bir de... Neyseki cinsel tercihi,paragöz olması ve Galatasaraylılık ruhunu taşımayan Lindsay'i gönderdik,en şampiyon biziz.

bence seneye fowles gönderelim.

abdli tercihlerimizi kısalardan yana kullanalım.siomene + savunmacı skorer

angelın sözleşmesi ne durumda bilgisi olan var mı ?

Düzenli yatırımın ve daha önemlisi amacı sahiplenmeliğin karşılığı,tebrik ederim.

Daha takımı Rusya'dan döndüremeyen kişilere inanıp başarı bekleniyor bir de... Neyseki cinsel tercihi,paragöz olması ve Galatasaraylılık ruhunu taşımayan Lindsay'i gönderdik,en şampiyon biziz.

en azindan o rezil olmadi. sevindim onun adina. nevriyeyi aldin kadin topu eline almadi. eger seneye gene oynamazsa nedenir bilmem. gidiyorlar takimin en iyi oyuncusuna para ödemiyorlar. gerçi sorunun parada oldugunu sanmiyorum. yerine hemen 2 oyuncu alindi. onlarda bir halta yaramadi.ç harding denen oyuncu gördügün en kötü amerikali oyunculardan. hodges bundan daha iyi oyuncuydu bana göre.

bence seneye fowles gönderelim.

abdli tercihlerimizi kısalardan yana kullanalım.siomene + savunmacı skorer

angelın sözleşmesi ne durumda bilgisi olan var mı ?

angel filan istemez. zaten fener birakmaz. agustus ve candace parkeri isterim ben amerika kontenjanina. öbürleride becky hammon ve yakubu olur. donilickina 5. oyuncu olur. tabi hollngswordu aliriz birde. sanco lytle mecburen gidecek. yoksa gitmesini hiç istemezdim. türkiyede beraber oynamiyorlar hemde 2 arti 2 geliyor. hoca konusunda kararsizim. 1 sene daha şansi olabilir.

o degilde inşallah tugba palazoglunu kaptirmazlar.

en azindan o rezil olmadi. sevindim onun adina. nevriyeyi aldin kadin topu eline almadi. eger seneye gene oynamazsa nedenir bilmem. gidiyorlar takimin en iyi oyuncusuna para ödemiyorlar. gerçi sorunun parada oldugunu sanmiyorum. yerine hemen 2 oyuncu alindi. onlarda bir halta yaramadi.ç harding denen oyuncu gördügün en kötü amerikali oyunculardan. hodges bundan daha iyi oyuncuydu bana göre.

En basitinden takım hala geçen seneki formalarla oynuyor,bir de anlamasınlar diye üstüne Champion amblemi yapıştırmışlar,bu kadar ilgisizlik olur mu?Oyuncuların yarısı kulübe ihtar çekmiş para mevzusu yüzünden hala hangi yüzle o yönetici görev yapabiliyor?Kadronun veya hocanın yeterliliği tartışılır ama bizim sorun önce saha dışı orayı halletmeden kimi getirirsen getir olmaz zaten olmuyorda.

Ciddi ciddi küçültme vaya kapatmaya gitmemiz gerektiğini düşünüyorum,artık birşeylerin düzeleceğine inanmıyorum boşuna para dökmenin anlamı yok.

Tebrik etmek gerekir büyük iş başardılar , kupayıda alacaklar galiba.

Hala şurada seneye şöyle yapalım böyle yapalım yazılıyor.

Hala anlayamadınız mı ? Bu işler 1-2 senede olmuyor. Başımızdakilerde senelerdir 1-2 senenin planını yapıyorlar. Olmuyor haliyle.

5 tane world class oyuncu getirelim seneye yine hüsran yaşarız. Bu oyunda önemli olan takım olmak, ne zaman bunu şubece anlarız o zaman birşeyler bekleyebiliriz.

Umarım fener kupayı alırda bize yıllardır fenerin Avr. kupalarındaki başarısızlığını başarımız olarak gösterip taraftarı uyutanlar defolup giderler artık,temenniyi geçersem fenerin ummc'yi geçmesi çok çok zor.

Hala şurada seneye şöyle yapalım böyle yapalım yazılıyor.

Hala anlayamadınız mı ? Bu işler 1-2 senede olmuyor. Başımızdakilerde senelerdir 1-2 senenin planını yapıyorlar. Olmuyor haliyle.

5 tane world class oyuncu getirelim seneye yine hüsran yaşarız. Bu oyunda önemli olan takım olmak, ne zaman bunu şubece anlarız o zaman birşeyler bekleyebiliriz.

plan filan yaptiklari yok. sezon başinda söylendi zaten şutörümüz yok diye. geçen sene tina fowles taurasi 3 lüsünü aldin. euroligde anca 2 si oynadi. bu sene şutörün yok. euroligin en kötü şut atan takimiyiz. ortada plan olsa eyvallah. hep plansizliktan geldi başimiza bunlar. benimki umut işte. bende biliyorum bu baştakiler gitmedikçe bir halt olmayacagini.

şunuda söyliyim bayan basketbolunda başari zor degil. dogru planlamayi yaparsan eger. al sana ekatarinburg işte. dogru kadro ve sonunda kupa alacaklar.

ilk önce zihniyeti değiştiriceksin sonra planlamanı yapıcaksın başarıya koşucaksın. Adam akıllı şubeyi yöneten biri geldi sonra o da gitti. Ekaterinburg kupayı kazanır ama fenerin elde ettiğide başarıdır orası ayrı

plan filan yaptiklari yok. sezon başinda söylendi zaten şutörümüz yok diye. geçen sene tina fowles taurasi 3 lüsünü aldin. euroligde anca 2 si oynadi. bu sene şutörün yok. euroligin en kötü şut atan takimiyiz. ortada plan olsa eyvallah. hep plansizliktan geldi başimiza bunlar. benimki umut işte. bende biliyorum bu baştakiler gitmedikçe bir halt olmayacagini.

şunuda söyliyim bayan basketbolunda başari zor degil. dogru planlamayi yaparsan eger. al sana ekatarinburg işte. dogru kadro ve sonunda kupa alacaklar.

12 milyon euro'yu bana verin bende başa oynayacak kadro kurarım.

Asıl başarı Kosice ve benzer bütçeli takımların yaptıklarıdır. Asıl plan-program onların yaptıklarıdır.

Bizim harcadığımız paralara 3-4 tane F8 yapacak takım kurulur.

Çok zor birşey değil, 1-2 sene boyunca Avrupa basketbolunu izlemek/izlettirmek, 3-5 rapor hazırlamak/hazırlatmak, transferleri onlara göre yapmak. Benim çok zoruma gidiyor, bu fırsatlar varken başarı yok. Çok büyük fırsatlar tepiyoruz, çok büyük.

Ekaterinburg'un fark atması lazım normalde ama klasik Fener şansı diye de bir şey var

bakalım ne olacak

herkes biliyor zaten ekaterinburgun kazanıcağını biliyor niye toplandık ki burda ?

Üst Alt