2014 DK ÇF | Brezilya 2-1 Kolombiya | MS | 4 Temmuz - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK ÇF | Brezilya 2-1 Kolombiya | MS | 4 Temmuz

Trabzon kimi almışta haberimiz yokmuş bacca ve j. Martinezin asi Teofilo bi aralar trabzondaydi ve birde hakemlerin zor kart gostermeside saçmalık sanki bu durumu Brezilyalı oyuncular biliyorduda sürekli faul yaptılar

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kolombiya ya tesekkurler, boyle bir futbol ile herkese heyecan verdiler, guzel maclar oynadilar, malesef kader buraya kadarmis.. Tebrikler!

:005:

Kolombiya'nın en büyük şanssızlığı karşısında Brezilya gibi turnuvanın en iyi defans hattına sahip bir takımla karşılaşmak oldu. İddia ediyorum bu Kolombiya, Brezilya dışında bütün takımları yenerdi.

Yalnız o Brezilya savunması ne öyle arkadaş. Resmen ağzım açık izledim. Hava toplarını süpürüyorlar, kademe anlayışları olağanüstü, birebirlerde geçit vermiyorlar, hem hızlı, hem sertler. Böyle bir defans hattı bi daha zor gelir. Defansta o kadar iyiler ki, Filipe Luis gibi bir adam dışarıda kalmış. Düşünün artık.

10360552_10152506830141250_7765572236260927521_n.jpg

o çekirge ne lan oyle :asd:

Şampiyon Almanya D.K başlarken dediğimiz üzere:nargile: Brezilya'ya yazık olacak. Brezilya bu kupa için aşırı kenetlenmiş yalnız ropörtajlarda da söylüyorlar gerçi kurtuluş savaşı meselesi haline gelmiş. Normalde Brezilya'ya bu yönden çok sempati duyan vardır da Scolari o kadar itici bi herif ki o algıyı terse çeviriyor çoğu kişide.

Brezilya özellikle ilk yarıda turnuvadaki en iyi oyunlarını oynadılar. Fernandinho'nun da etkisiyle daha iyi ayağa pas yaptılar. Almanlara karşı şansları eşit sayılır. Kolombiya'da bu kadar kafasız topçu varken yarı final hayalden öteye gidemedi, vuslat başka bahara kaldı. Gutierrez'le falan peynir gemisi yürümez. Keza Zapata'nın bizim Dany'den eksik bir yanı yok. Quintero, Bacca biraz geç girdiler oyuna. Bacca özellikle hareketlilik getirdi hücuma. James rahatladı daha fazla alan buldu kendine. James de çok iyi turnuva geçirdi. Monaco'da fazla izleme şansı bulamadım, Porto çıkışlı. Adamlar bu işin membağını bulmuşlar resmen. Bir sene daha takımda tutsalardı geçen sene sattıkları rakamı katlarlardı.

Kolombiya'nın en büyük şanssızlığı karşısında Brezilya gibi turnuvanın en iyi defans hattına sahip bir takımla karşılaşmak oldu. İddia ediyorum bu Kolombiya, Brezilya dışında bütün takımları yenerdi.

Yalnız o Brezilya savunması ne öyle arkadaş. Resmen ağzım açık izledim. Hava toplarını süpürüyorlar, kademe anlayışları olağanüstü, birebirlerde geçit vermiyorlar, hem hızlı, hem sertler. Böyle bir defans hattı bi daha zor gelir. Defansta o kadar iyiler ki, Filipe Luis gibi bir adam dışarıda kalmış. Düşünün artık.

Bence savunmadan çok bugünkü istekli oyunları Kolombiya'nın şanssızlığıydı. Önceki maçlardaki gibi oynasaydı Brezilya, Kolombiya en kötü ihtimalle uzatmalara taşırdı maçı.

Üst Alt