2014 DK H:1 | Belçika 2-1 Cezayir | M.S | 17 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | Belçika 2-1 Cezayir | M.S | 17 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ghoulam (napoli) feghouli (valencia) bentaleb (tottenham) ghilas (porto)

cezayir bu 4 yıldızıyla ve onları destekleyecek bougherra, lacen, yebda gibi oyuncularıyla belçika'ya kolay lokma olmaz.

tahiminim %25 2-1, %75 1-0 alır belçika

gönlümden geçen 1-0 lık cezayir galibiyeti.

Evet olay önce kıskançlık sonra Müslümanlığa ilerlemiş. Birazdan kefen giyip gelenler olabilir başlığa.

Tam 1 hafta sonra oynanacak olmasına rağmen ve diğer çekişmeli maçlarla kıyaslandığında en sönük maçlardan biri olmasına rağmen bu maç forumda en çok konuşulan 2. maç olmuş an itibariyle. İspanya-Hollanda doğal olarak en fazla konuşulan maç olmuş ama 2. maçın Belçika-Cezayir maçı olması enteresan. Ben Cezayir'in kupaya katıldığını 2-3 hafta önce fark ettim ama meğerse baya takipçisi varmış :)

İnşallah Cezayir'imiz kazanacak.Kalbimden geçen bu. Ama aklım Belçika 3-2 gibi bir skorla kazanır diyor.Kalite farkı büyük.

Maçın ilk yarısını kaçırıcam. Ama bu dk'da ikinci yaptılar daha tempolu oluyor. O yüzden pek birşey kaçırmayacağımı düşünüyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Bu aksam yine çok araba yakar bu serefsizler fransa belcika bayragi yakarlar guzel bir maglubiyet alirlarsa.

Umarim tarihi fark yerler 8-10 oyuncu sakatlanir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt