2014 DK H:1 | Fildişi Sahili 2-1 Japonya | MS | 15 Haziran - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | Fildişi Sahili 2-1 Japonya | MS | 15 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu diyorum zaten kardesim... Mustafa Sarp cok cakaldi. ADAM 8. hafta sonrasi defans diye birsey yapmadi, ama o agresif tavirlari ile hem taraftari hemde Rijkaard´i kandirdi. "Bilmiyor" degil herif restmen yapmiyordu.Birak Selcuk Sahin´i, adam herkezi kacirdi.

Mesela bir Mehmet Topal´dan daha iyi top teknigi vardi. Ama bir Pirlo degildi tabi :D (Pirlo degince agzim sulaniyor)

Evet orda cok haklisin, ama Topal da berbatti, sut tan baska bisey yapamiyordu, bide bazen top kapmak. Bazen diyorum da Elano olsam galiba cildirirdim böyle iki adamla beraber oynamak zorunda kaldigim icin, ama sonra aklima geliyor ki adam iyi para kazandi...

BqK6cgNCcAALzYM.jpg

Herkez simdi Sneijder diyor, ama Drogba´nin transferinden sonra ilk senesinde ortaya koydugu performansa kimse yaklasamaz. Son yarim sene iste 40 yasindaki adamin pestilini cikardi Mancini.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=1yGQNvyFLEk[/media]

"This is incredible"

Evet orda cok haklisin, ama Topal da berbatti, sut tan baska bisey yapamiyordu, bide bazen top kapmak. Bazen diyorum da Elano olsam galiba cildirirdim böyle iki adamla beraber oynamak zorunda kaldigim icin, ama sonra aklima geliyor ki adam iyi para kazandi...

Topal cok iyi bir savunmaci, ama hücum yönü sifir. Uzun pas konusunda bile cok fazla sorunlu bir oyuncu. Ben tek yönlü oyuncu pek sevmem, o yüzden Fener´e gitmesi hic koymadi. Keza Terim gidip Mancini gelince Ceyhun´un yerine Topal 5 kat daha faydali olurdu diye düsünürüm hep.Birde bence Mehmet Topal savunmanin göbeginde oynayabilecek bir oyuncu.

Elano Türkiye´ye tatil yapmaya gelmisti. 2-3 mac haric ikili mücadelelere girdigini ve galip ciktigini göremedim. Keza PL´de mücadeleci yönü fena degildi, o yüzden art niyet ararim. Zaten bizden iyi para kazandi, sonra Brezilya...

Elano´da müthios bir sut teknigi vardi, Sneijder ile kiyaslayabilirsin. Pas teknigi de cok iyidi. Ama bizde geri kalan baska hangi alan varsa sicti. Arkasinda belki Mustafa vardi, ama önünde cillop gib top oynayan Arda, Kewell, Keita, Baros gibi kaliteli oyuncular. O Rijkaard ve Skibbe dönemi kadar kaliteli hücum hatti Galatasaray´da daha hic olmamisti.

Ben cok heyecanlanmistim ozamanlar, ama Elano beklentilerimi karsilamadi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt