2014 DK H:2 | ABD 2-2 Portekiz | MS | 23 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:2 | ABD 2-2 Portekiz | MS | 23 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ABD beraberliği kopartırsa gruptan büyük ihtimal çıkar ,

çünkü son maçlarda kendileri kaybedip portekiz kazansa bile fark yemedikleri takdirde ruptan çıkarlar diye düşünüyorum .

Hatta 2. tura çıkarlarsa az da olsa çeyrek final şansları dahi var .

Bu mac bu gece mi yarin gece mi? Bir de bu gece 1de mac var mi?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mundial-usa-argelia-bellezas-chicas-0.jpg

flag_usa_cap.gif
flag_cow_boy2.gif

Gençler grubun senaryosunu yazıyorum, arkanıza yaslanın ve izleyin;

Şimdi şöyle bi durum var,

eğer almanya 1. olursa sonraki turlarda gelecek rakipler Brezilya-Şili-Fransa-Uruguay gibi takımlar,

eğer almanya 2. olursa sonraki turlarda gelecek rakipler Hollanda-Hırvatistan-Arjantin-Kostarika gibi takımlar,

hal böyle olunca ben diyorum ki löw çok akıllı bi adam ve bu gruptan ne yapar eder 2. çıkar,

bence 1 grup nispeten daha zor, hem brezilya gibi bi ev sahibi hem fransa gibi çok dişli bi rakipten kaçınacaklardır,

dolayısıyla son maçta almanya duruma göre ya beraberlikle veya adbye maçı vererek bitirecektir,

hatta almanya ganayla bilerek mi berabere kaldı demeden kendimi alamıyorum, almanya o maçta aşırı istekli görünmedi,

ilk yarısı 0-0 biten maçta ilk golü almanya buldu ama hemen ardından golü yedi,

son maçın kaderini bugünkü maç %100 etkileyecek, şayet portekiz puan alamazsa ABD ve Almanya el ele çıkar ama 1.yi almanya belirler,

bugünki maça gelince bence ABD portekizden daha derli toplu bi takım,

hücumda çok etkililer, ben ne yapar eder 1 gol bulurlar maçı zor da olsa kazanırlar diyorum,

iddaa oynayanlara 10ç şans (1.89) veya h1 (1.90) banko diyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt