2014 DK H:2 | Japonya 0-0 Yunanistan | MS | 20 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:2 | Japonya 0-0 Yunanistan | MS | 20 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neresi sıkıcı ? Sen gruptan çıkmayı bırak 4.olmuşsun, Yunanlar senin grubunda 2. olan Romanya'ya ilk maç 3 atıp gelmişler.

Yav ne kiyaslama yapiyorsunuz arkadas. Su saatte DK izleyem bir futbolsever kötü futbola denk gelince sikayet eder dogal olarak. Hangi takim olursa olsun ister Iran, ister Yunanistan, ister Almanya. Mesele bu. Yunan milli takiminin suan Türk milli takimindan önde olmasini hic kimse sorgulamiyor.

Kimse kusura bakmasında Yunanlarla 10 maç yapsak 8 ini şu bitik halimize rağmen biz alırız

Hesap Makinesi

Yunanlarla mac yapsak en kötü halimizde bile takir takir top oynar savasiriz, bi milli ruh ile cikiyoruz o maclara.

Yunanlılar berbatmış bu turnuva öncesine kadar iyi biliyordum bunları hiç izlemeden durum öyle değilmiş demek ki şaşırttılar beni

Yunanistan'ın tek olayı inanılmaz kura balıdır. Hiçbir zaman üst düzey bir takımın grubuna düşmediler. Ne Avrupa ne de Dünya kupasında. Son 20 yıldır iyi bir takımla maç yapmadılar neredeyse. Bu kupada da en zayıf grupta oynuyorlar. Yine de caponlar eziyor şu an.

Yunanlılar berbatmış bu turnuva öncesine kadar iyi biliyordum bunları hiç izlemeden durum öyle değilmiş demek ki şaşırttılar beni

Yıllardır aynı adamlar oynuyor sayılır. Şu zayıf kadroya rağmen her turnuvaya katılıyorlar. Tabi adamlar elemelerde acayip ballı kuralar çekiyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yıllardır aynı adamlar oynuyor sayılır. Şu zayıf kadroya rağmen her turnuvaya katılıyorlar. Tabi adamlar elemelerde acayip ballı kuralar çekiyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bunu herkes söylüyor kura konusunda çok şanslılarmış ayar mı geçiliyor ne yapılıyor şu Japonya bile çok daha üstün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt