2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra

Cevap: 2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra

Hollanda'yı yenip, Estonya'ya yeniliriz.

Cevap: 2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra

Hollanda 2 maç 4 puan

Macaristan 2 maç 6 puan

Romanya 2 maç 6 puan

Estonya 2 maç 6 puan

Andorra 2 maç 6 puan

28 puan alırız gibime geliyor...:ka21:

Hollanda'yı Avrupa şampiyonasında izledim beğenmedim. Beğenmedim ama acaba futbol şansı mı yanlarında değildi yoksa gerçekten beceriksiz ve isteksizmiydiler.? Çok değil bundan 2 yıl önce bu takım Dünya kupası finali oynadı. Nerede o zaman ki hava,iştah nerede bu sene ki Hollanda ezikliği. Bunlara dayanaraktan bizim Hollanda maçını muhakka ki kazanmamız gerekiyor. O futbolu izlediğim için söylüyorum. Bence yeneriz Bize rakip oLacak tek takım bence Portakallar.

bu kez gruptan çıkarız en ufak bi korkum yok..#

Dünkü maçtan sonra biraz silkelenmesi lazım teknik heyet ve futbolcuların.

Hollanda 2 maç 4 puan

Macaristan 2 maç 6 puan

Romanya 2 maç 6 puan

Estonya 2 maç 6 puan

Andorra 2 maç 6 puan

28 puan alırız gibime geliyor...:ka21:

Macaristan ve romanya maçları zor geçer.

Geçmişteki maçlara bakarsak da estonya ve andorra maçlarına da kek gözüyle bakmamalıyız.Geçmişte ummadığımız takımlara puan verdik.

Hollanda 2 maç 0 puan

Macaristan 2 maç 6 puan

Romanya 2 maç 4 puan

Estonya 2 maç 6 puan

Andorra 2 maç 6 puan

Hollanda'dan sifir puan aliriz. Macaristan veya Romanya deplasmanlarin birinde puan kaybederiz.

Hollanda mac'inda tribunde olacagim.

Costur bizi Turkiye :D

Ah şu euro 2008'deki hlaimiz neydi öyle çek cumhuriyeti, hırvatistan falan müthişti ya.Sağolsun Avcı milli maç zevkimizin içine etti.

Andorra ve macaristan maçlarından 6 puan bekliyorum..#

milli takimda bizde oynayan en son kaleci kimdi?

Hollanda2mac/3 puan Macaristan2 mac/4 puan Romanya2/4puan Estonya2/6 Andorra 2/6

Kaliteli bir tff baskanı kaliteli bir hoca ve ekip olsaydı su grupta en kötü ihtimal söyle olurdu..

Hollanda2mac/3 puan Macaristan2 mac/4 puan Romanya2/4puan Estonya2/6 Andorra 2/6

Kaliteli bir tff baskanı kaliteli bir hoca ve ekip olsaydı su grupta en kötü ihtimal söyle olurdu..

tumblr_lu2ckgJnjV1qihd9yo1_500.gif

45266_502699923099206_1357845685_n.jpg

arda yedigimiz golden sonra semihe sariliyor. afferim lan arda.

Üst Alt