2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l Trtspor l CANLI


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fifaworldcup2014logo.jpgTorbalar Temmuz ayı dünya sıralamasına göre açıklanmıştır.1.Torba: İspanya, Hollanda, Almanya, İngiltere, İtalya, Portekiz, Hırvatistan, Norveç, Yunanistan2.Torba: Fransa, Karadağ, Rusya, İsveç, Danimarka, Slovenya, Türkiye, Sırbistan, Slovakya3.Torba: İsviçre, İsrail, İrlanda, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Bosna Hersek, Belarus, Ukrayna, Macaristan4.Torba: Bulgaristan, Romanya, Gürcistan, Litvanya, Arnavutluk, İskoçya, Kuzey İrlanda, Avusturya, Polonya5.Torba: Ermenistan, Finlandiya, Estonya, Kıbrıs Rum Kesimi, Letonya, Moldova, Makedonya, Azerbaycan, Faroe Adaları,6.Torba: Galler, Liechtenstein, İzlanda, Kazakistan, Lüksemburg, Malta, Andorra, San MarinoTrtspor canlı verecek.Bütün Kıtalar'ın kurası belli olacağı için, Avrupaya geçmeleri uzun sürebilir.
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporHollanda, Belçika ve Luxembourg çiksin, üç maça da gidelim..
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporYunanistan

TÜRKİYE

Belarus

Litvanya

Faroe Adalararı

San Marino
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporBir defa da, Balkan ve Asya takımlarından hariç bir kura çekelim. Şöyle biraz Avrupa ve Afrika'dan takımlar gelsin. Bıktık artık her sene Bosna-Azerbaycan-Kazakistan'dan.
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporBir defa da, Balkan ve Asya takımlarından hariç bir kura çekelim. Şöyle biraz Avrupa ve Afrika'dan takımlar gelsin. Bıktık artık her sene Bosna-Azerbaycan-Kazakistan'dan.Afrika falan derken hocam ? Mümkün degil ki, sadece Avrupa takimlariyla ayni grupta olabiliyoruz.. Ha Dünya kupasi için diyorsan bilemem tabii, gerçi orda da hiç Kazakistan'la falan eslesmedik.. Herhalde ters yazdin..
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporAfrika'ya nerden gitti aklım doğru. Onların grupları kendi aralarında. Gece gece bu kadar oluyor. Kazakistan fln örnek. Genel örnek verdim.Dünya Kupası-Avrupa fark etmiyor. Slovenya-Slovakya bir ara modaydı hep onlar gelirdi. Son zamanlarda da Azerbaycan-Bosna vs... Biraz daha kaliteli takımlar gelse fena olmayacak, bu takımları bile geçemiyoruz, en azından öbürlerine yenilince bahanemiz olur.
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporYunanistan'la Kıbrıs Rum Kesimi gelsinde zevkle tokatlayalım :D
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporEn zorİspanya

Türkiye

Çek Cum.

Romanya

Makedonya

GallerEn kolayNorveç

Türkiye

Macaristan

Arnavutluk

Faroe

San Marino
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporEn zorİspanya

Türkiye

Çek Cum.

Romanya

Makedonya

GallerEn kolayNorveç

Türkiye

Macaristan

Arnavutluk

Faroe

San MarinoGenelde bizim için tam tersi oluyor.. Kolay dedigimiz takimlari yeniyoruz, zor dedigimiz takimlari ciddiye alip, zorluyoruz.. Bence ne kolay, ne de çok zor bir grup çiksin.. Aslinda hersey biz de bitiyor, her takimi yenecek potansiyel var, sadece ciddiye alalim.. Estonya falan deyip gidiyoruz, adamlar iki üç tane sallayip gönderiyo..
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporGenelde bizim için tam tersi oluyor.. Kolay dedigimiz takimlari yeniyoruz, zor dedigimiz takimlari ciddiye alip, zorluyoruz.. Bence ne kolay, ne de çok zor bir grup çiksin.. Aslinda hersey biz de bitiyor, her takimi yenecek potansiyel var, sadece ciddiye alalim.. Estonya falan deyip gidiyoruz, adamlar iki üç tane sallayip gönderiyo..
Güçsüz ülkeler hep bizim başımızı ağrıtıyor. Olsun yav klasiktir diye içimizden geçenleri yazıyoruz.
 
Torbalar Belli OlduBrezilya'da düzenlenecek olan 2014 Dünya Kupası öncesinde, toplam 53 temsilcinin mücadele edeceği elemelerde 6 farklı torbadaki takımlar UEFA tarafından açıklandı.UEFA tarafından yapılan açıklamada, Cumartesi günü Rio de Janeiro'da gerçekleştirilecek olan kura çekiminde takımların hangi torbada yer alacakları duyuruldu.2014 Dünya Kupası elemeleri, 7 Eylül 2012 tarihinde start alacak ve 15 Ekim 2013'te oynanacak karşılaşmalarla sona erecek.9 grupta toplam 53 takımın mücadele edeceği elemelerde, bir grupta 5 takım diğer gruplarda ise 6'şar takım yer alacak.Gruplarını 1. sırada bitirecek olan takımlar, 12 Haziran-13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Brezilya'da düzenlenecek olan 2014 Dünya Kupası'na doğrudan katılma hakkı elde edecek.8 grup ikincisi ise 15-19 Kasım 2013'te play-off karşılaşmaları oynayacak ve 2014 Dünya Kupası'na Avrupa kıtasından katılacak olan son 4 takım da bu şekilde belli olacak.1. TORBAİspanya, Hollanda, Almanya, İngiltere, Portekiz, İtalya, Hırvatistan, Norveç, Yunanistan2. TORBAFransa, Karadağ, Rusya, İsveç, Danimarka, Slovenya, TÜRKİYE, Sırbistan, Slovakya3. TORBAİsviçre, İsrail, İrlanda, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Bosna Hersek, Beyaz Rusya, Ukrayna, Macaristan4. TORBABulgaristan, Romanya, Gürcistan, Litvanya, Arnavutluk, İskoçya, Kuzey İrlanda, Avusturya, Polonya5. TORBAErmenistan, Finlandiya, Estonya, Güney Kıbrıs, Letonya, Moldova, Makedonya, Azerbaycan, Faroe Adaları6. TORBAGaller, Liechtenstein, İzlanda, Kazakistan, Lüksemburg, Malta, Andorra, San MarinoTorbalar Belli Oldu @ Mackolik.com
 
Cevap: Torbalar Belli Oldu1. torbadan şöyle Hırvatistan, Norveç, Yunanistan falan gelse de grupta 1.liğe oynasak artık. Hedefimizin 2.lik olmasından bıktım ben.
 
Cevap: Torbalar Belli OlduPortekiz-Norveç-Yunanistan gelir umarım 1.torbadan.inş son torbadanda san marina lihteştayn gelir.kaç senedir gelmiyolar bi beleş puan alalım.
 
Cevap: 2014 Dünya Kupası Kura Çekimi l 30 Temmuz l 20:15 l TrtsporNorvec

Türkiye

Israil

Bulgaristan

Kibris Rum Kesimi

San Marinorahat 1.sirada oluruz.
 
Cevap: Torbalar Belli OlduHırvatistan, Norveç, Yunanistan

TÜRKİYE

Macaristan

Gürcistan, Litvanya

Ermenistan, Estonya, Güney Kıbrıs, Letonya, Moldova, Faroe Adaları

Liechtenstein, Kazakistan, Lüksemburg, Malta, Andorra, San Marino
 
Cevap: Torbalar Belli Oldu1.torbadan almanya-ispanya-hollanda 3lüsü dışındakiler kabulümdür.ayrıca 3.torbada da zorlayacak bayağı ülke var.güzel bi kura çekeriz inş. hep aynı takımlarla oynamaktan da bıktım.şöyle san marino,andorra falan gelsinnorveç

TÜRKİYE

belarus

arnavutluk

faroe adları

andorra fıstık gibi grup:D:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt