2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM!

13 agustosa alinmasi guzel , konya icin de en ufak kotu soz soyleyemem , eskisehir macina gittim , milli takimin letonya hollanda ve izlanda maclarina gittim , 3 kez bu vesile gittim hep de cokca gezdim

yalniz mutlaka her yere yayginlastirilmasi gereken bu organizasyonun tekrar konya bursa gibi daha once verilen yerlere verilmesi artik uygun olmamaya basladi

su an aklima gelmese de mutlaka biten bir baska stadyum vardir . Son bir tesekkur olarak verilmis ise guzel ama artik yeter

ankara ve izmirin guzel stadyumlara acilen ihtiyaci var

Eskisehir finalinde herkes iclenmisti , stadyumun bitmesine cok az kalmis ama yetisememisti , simdi bu yeni stadyuma verilen ilk organizasyon diye de bakilabilir

ama sehir olarak daha 2 sene evvel turkiye kupasi finali duzenledi , cokca milli mac verildi , ki hakkini da verdiler

fakat ben antalyada daha iyi atmosfer buldum son hazirlik macinda , yine de yeni stada verilen bir son hediyedir umarim , diger sehirleri de tesvik eder belki

Bu maçın konyada olduğunu az önce öğrendim bende işin b.ku çıkmadı mı yahu her maç neden konya her final orada oynanmak zorunda mı? Başka saha mı kalmadı bursaya ver, istanbula ver bu nasıl bir saçmalıktır yahu

Şöyle bir Süper Kupa istatistiklerine göz gezdirdim de,2 kez Türkiye Kupası'nı alan takım (2006 ve 2010),6 kez de lig şampiyonu kazanmış.1 kez de kupa finalisti takım kazanmış 2009'da,Bjk çifte kupa almıştı.2006'da Bjk'yi içerde dışarda yenip Fener'in önünde şampiyon olmuştuk,Bjk de Fener'i yenmişti kupa finalinde.Sonra o Bjk bizi Süper Kupa finalinde de yenmişti,0-1.2010'da da Trabzon kupa finalinde Fener'i yenip sonra Bursa'yı 0-3 yenip kupayı almıştı.Kupa finalinde Fener'i yenen bu kupayı alıyor diyebiliriz.2006'daki senaryo da bu seneye çok benziyor.Bjk bizi içerde dışarda yendi Fener'în önünde şampiyon oldu,biz de Fener'i kupa finalinde yendik.Bir diğer istatistik de,Beşiktaş bize karşı üst üste 3 galibiyet en son 60 sene önce almış.Bu istatistik devam eder,alırız maçı da kupayı da,skor 0-1.

Konya da oynanayacağına bjk nin stadinda oynansin daha iyi.

Sırf kimse kimsenin sahasında kupa kaldırmasın diye istanbula final organizasyonu vermiyorlar.

Lanet gelsin Dursuna!

bize Türkiye kupası takımı diyen kargalar Türkiye kupasında şike yapmamışmıydı?kupayı da geri iade etmişlerdi hatırladığım kadarıyla.sonradan utanmadan kupayı aldılar mı bilmiyorum ama fenerin şampiyonluğunu nasıl saymıyosak bunlardan da 1 düşün Türkiye kupasını.

bize Türkiye kupası takımı diyen kargalar Türkiye kupasında şike yapmamışmıydı?kupayı da geri iade etmişlerdi hatırladığım kadarıyla.sonradan utanmadan kupayı aldılar mı bilmiyorum ama fenerin şampiyonluğunu nasıl saymıyosak bunlardan da 1 düşün Türkiye kupasını.

Türkiye Kupası takımı lafını bir iltifat kabul ederim,bu ülkenin en büyük 2. kupası ki,onu diyen kargalar 8 kupa,Fener de 11 kupa fark yemiş.Bu fark her geçen sene de artar,kapanmaz asla.Onlar teneke diyedursun biz de kupa koleksiyonumuzu genişletelim.Erman'ın dediği gibi onlar konuşur Galatasaray kupa kaldırır.

Kargalara bir güzel koyacağız.

Son 5 sezona damga vurduk,ambargo koyduk her açıdan,hem kupalar hem derbiler.

2011-2012:Lig şampiyonluğu+Süper Kupa
2012-2013:Lig şampiyonluğu+Süper Kupa
2013-2014:Türkiye Kupası
2014-2015:Lig şampiyonluğu+Türkiye Kupası+Süper Kupa
2015-2016:Türkiye Kupası+Süper Kupa diyebiliriz şimdiden.

Kupasız kapattığımız sezon yok 5 senede.Ya ligi ya kupayı alan takım olmuşuz.Bu 5 senede Fener 2 kez,Bjk de 4 kez sezonu kupasız kapatmış üstelik.Şampiyon olunamayan sezonlarda alınan Türkiye kupaları daha önemli o yüzden.Süper Kupa maçı da cabası,son 5 sezondur da Süper Kupa'dayız.

Derbilerde de Fenerbahçe ile 12 Lig,3 Süper Kupa,1 de Türkiye Kupası maçları olmak üzere 16 kez karşılaşmışız son 5 senede,7 galibiyetimiz var,onların 4 galibiyeti var,5'i de berabere bitmiş.Beşiktaş ile de 12 lig maçı yapmışız,7 galibiyetimiz var,3'ü berabere bitmiş,sadece 2 Bjk galibiyeti var,2'si de geçen sezon.İkisini toplarsak toplam 28 derbi,14 galibiyet,8 beraberlik sadece 6 mağlubiyet.1996-2000'den başka hatırlamıyorum böyle bir dönem.8. olduktan sonra,durağan geçen 2012-2011 arasından sonra coştuk resmen son 5 senede,kim ne derse desin.

Üst Alt