2016 Oscar Adayları Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
altan@littleiv3 20 sa.20 saat önce
Şu adama verin artık Oscar'ı harap oldu, ayıptır yav.

CYtqJTPWwAAwiVC.jpg

Leonardo Di Caprio isimli madrabaz, sanatsallıktan uzak 3. sınıf filmiyle zerre kadar bu akşam herhangi bir ödül haketmiyor Spotlight falan varken fakat medya o kadar gazladı ki bir zorunlulukmuş gibi adeta ona verecekler.

Spotlight hakkında çok olumlu yorumlar var. En kısa surede izlemeyi dusunuyorum. Sürpriz yapıp en iyi filmi alma şansı var ama dusuk bir ihtimal bana göre.

Leo nun en iyi performansi revenant değil ama geç gelen bir odul olarak dusunuyorum.

Revenant en iyi film seçilme olasılığı yüksek ama en iyi yönetmen ödülü bu filme gitmez

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eddie Redmayne'in Danish Girl performansını izleyip hala ödülü Di Caprio hak ediyor diyen bakın altını çiziyorum "art niyetlidir"

Spotlight kazanırsa Oscar tarihin en saçma yıllarından birisi olacak. Sırf biz de Hıristiyan çocuk tacizcilere karşıyız mesajı vermek için bu filmi seçerler. The Martian bile daha cok hak ediyor

45 years daki kadında ödülü hak ediyor ama büyük ihtimal cate blanchett alacak.

Danish girl de ben Alicia Vikander'i daha çok begenmistim. En iyi kadın rolünde değilde yardımcı kadında aday olmuş alırsa odulu sevinirim.

Üst Alt