2016 Oscar Adayları Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Açık konuşmak gerekirse o listede Di Caprio ile Oscar ödülü arasında durabilecek yegane isim Bryan Cranston'dır. Trumbo filmini de henüz izlemedim. O yüzden kesin bir şey diyemiyorum.

Leonardo DiCaprio - The Revenant- En iyi erkek oyuncu
Jennifer Lawrence - Joy -En iyi kadın oyuncu
Sylvester Stallone - Creed En iyi yardımcı erkek

Kate Winslet - Steve Jobs En iyi yardımcı kadın
Alejandro G Inarritu - The Revenant En iyi yönetmen
The Revenant-En iyi film

Best picture

Bridge of Spies
Mad Max: Fury Road
The Martian
The Revenant

Üsttekiler tırt çoğunun senaryo tırt.oyunculuk anca kurtarıyor.

alttakileri izlemedim.

Brooklyn
Room
The Big Short
Spotlight

NOT:Ünlü sinema eleştirmenleri yanıma staja geliyor.

DiCaprio gibi uzun süre aynı kaderi paylaşan Natalie Portman'ın Black Swan'daki performansıyla 2011 yılında Oscar'ı alacağı nasıl garantiydi, aynı şekilde DiCaprio'nun da bu sene The Revenant ile Oscar'ı kesinlikle alacağını düşünüyorum.

O sene bu sene!

tumblr_mnu5h5zgaf1rnjh5ho1_500.gif

Su DI CAPRIO'ya da bi zamet artik verin su OSCARi, adam kaç seneden beri yirtiniyor ödülü kazanmak için hep burnunun önünde kaçiyor malesef.

Di Caprio bu sene de alamazsa s...m böyle Oscar'ı diyerek bir daha filmlerde yer almaz. Adam Titanic gibi bir filmde bile Oscar'ı alamadı.

Yardımcı erkek ödülü için Tom Hardy ve Stallone'yi bir adım önde görüyorum.

Mad Max ile The Martian harici izlemedim bu senenin filmlerini. Onlar da en iyi film, yönetmen veya aktör/aktris çıkaracak filmler değil bence. Diğerlerini izlemediğim için bi yorum yapamam ama Michael Fassbender (Steve Jobs) ile Eddie Redmayne (cinsiyet değiştiren erkek karakter)'den biri sürpriz yapıp alacak gibi geliyor lead actor'u. DiCaprio'nun oscar alamaması fenerin türkiye kupası olayına döndü biraz :asd22:

En İyi Film
The Revenant

En İyi Yönetmen
Alejandro G Inarritu - The Revenant

En İyi Yabancı Film
Mustang (Ama Son of Saul seçilir..)

En İyi Belgesel
Amy veya Cartel Land

En İyi Erkek Oyuncu

Leonardo DiCaprio - The Revenant

En İyi Kadın Oyuncu

Jennifer Lawrence - Joy

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Sylvester Stallone - Creed (Italian Stallion :ayatollah:)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
Kate Winslet - Steve Jobs

En İyi Film Müziği
The Hateful Eight :)ka21:)

En İyi Özgün Senaryo
Spotlight

En İyi Uyarlama Filmi
The Big Short

En İyi Yapım Tasarımı
The Martian

En İyi Film Kurgu
The Revenant

En İyi Görsel Efekt
Star Wars: The Force Awakens

En İyi Animasyon Filmi
-

En İyi Animasyon Kısa Film
-

En İyi Kısa Film
-

En İyi Makyaj & Saç
The Revenant

En İyi Kısa Belgesel
-

En İyi Ses Miksajı
Star Wars: The Force Awakens

En İyi Ses Kurgusu
The Revenant

En İyi Kostüm Tasarım
Carol

En İyi Özgün Şarkı
Earned It - 50 Shades of Grey :)ka21:)

En İyi Görüntü Yönetmeni
The Revenant

Ulan Revenant ne kivrandi Leo be... ne kivrandi yerlerde, sekilden sekile girdi resmen. Icindeki hirsi döküyordu sanki oyunculuguna. Yerlerde aci icinde kivrandigi her saniyede, o aciyi yansitirken, her defasinda "Bu da mi oscarlik degil , buna da mi Oscar vermeyeceksiniz, buna da mi Oscar yok" der gibiydi....

Verin artik bu adama be.

Trumbo ve Danish Girl filmlerini izledikten sonra Leo ya rakip olabilecekler mi acaba, düşüncelerimi yazarım.

Bence leo ya en yakın Bryan Cranston ve Eddie Redmayne'nin performansları olacaktır diye düşünüyorum ama izleyip görmek lazım.

Üst Alt