2017/18 CEV Şampiyonlar Ligi Takip Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017/18 CEV Şampiyonlar Ligi Takip Başlığı

BU DA İSTANBUL DERBİSİ DEMEK GEÇEN SENEYİ TEKRAR EDERSEK AVRUPA ŞAMPİYONU OLMAK İŞTEN BİLE DEĞİL Kİ SEZON BİTMEDEN DÜNYA KULÜPLER KUPASI OYNAYACAĞIZ BURADA DA EN İDDİALI TAKIMLARIN AVRUPALILAR OLDUĞUNU DÜŞÜNCE GALİBA DÜNYA ŞAMPİYONU OLMA İHTİMALİMİZ ÇOK YÜKSELDİ!!!FENERDEN BİR EMZİK DAHA ALMA ZAMANI!!!!!

Blajdan ötürü derken?
alba blaj romen takımı berbat bir takım belediye 250.000 euro para verdi bunlara final 4'a ev sahipliği yapsın diye bizim paramız yoktu bunlar aldı ev sahipliğini ve kurası çekildi final fourda alba blaj ile bizim eşleşmenin galibi karşılaşıyor bu da vakıfbankın ancak finalde karşımıza çıkacağı anlamına geliyor ki o da tek maç romanyada sadece galatasaraylı tribünler olacak-şikeci vakıfbanklı hakemler de yok :)

Takıma bütün sene salladım şimdi acayip utandırdı ya helal hepsine. :hat:
Yok renktaş gizem karadayı gelmeden önce dökülüyorduk buse kayacan mankenlik yapmaya gelmişti sonra gizem geldi çok şükür bu maçta kosheleva sakat olduğundan oynamadı takımın önü açıldı. Zira gibbemeyer karşısında teknik olarak kosheleva hiç bir topu rahat öldüremez...Sıkıntı yok bize gözüktü romanya yolları!!!

Yok renktaş gizem karadayı gelmeden önce dökülüyorduk buse kayacan mankenlik yapmaya gelmişti sonra gizem geldi çok şükür bu maçta kosheleva sakat olduğundan oynamadı takımın önü açıldı. Zira gibbemeyer karşısında teknik olarak kosheleva hiç bir topu rahat öldüremez...Sıkıntı yok bize gözüktü romanya yolları!!!

Kosheleva'nın sakatlanmasıyla eğrisi doğrusuna denk geldi sanki. Neslihan manşet almaktan kurtulup sadece hücum etmeye odaklandı takımda daha savunmacı oynamaya başladı ben Vakıfbank maçında da takımı çok beğenmiştim.

Kosheleva'nın sakatlanmasıyla eğrisi doğrusuna denk geldi sanki. Neslihan manşet almaktan kurtulup sadece hücum etmeye odaklandı takımda daha savunmacı oynamaya başladı ben Vakıfbank maçında da takımı çok beğenmiştim.
Neslihan zaten manşet özürlü buse de libero değil libero dediğin her topa atlayacak öldü denen topu çıkaracak. Zaten aslı ve jack gibi gerçekten dünya çapında orta oyuncuların var smaçör ve pasör çaprazı o zaman önemini yitiriyor zira savunma hep sana 2. hatta 3. top öldürme şansı veriyor.

Her ne kadar bu maç iyi oynasa da kendisini tanıyan tüm rakip orta oyuncular için gamze ve nursevil kolay lokma zira berbat pasörler ben bile görüyorum nereye atacaklarını çok muhafazakar ve ezberciler. Ayrıca bacakları ince; iyi pasör ya çok uzun olup ortayı üçlemeli yahut kalın bacaklı olup çaplı bacaklarıyla sıçradığında aldığı kuvvetle havada manevra yapabilmeli, ani fakeler verebilmeli. Valla gamze ile nursevilin bacakları manken bacağı carlos bacağı lazım bize :)

Hafta sonu Büreş'te F4 var hayırlısı.

DcMK79LW4AA5FPd.jpg:large

Arkadaşlar Okan Böke Üstat haklı çıktı o zaman neden final four ev sahipliği almadı diye kızdım adama ama hem 250.000 euro cebimizde kaldı hem de gidip yarı finalde dandik ev sahibi alba blaj ile eşleştik...Bu şimdiden finalistiz demek...Relax arkadaşlar akşam da buradayım finalde görüşürüz...

Maalesef Vakıfbank şimdi parçalayacak imoco'yu ve finale gelecek ki orada da zorlasak bile mağlup olur sezonu kapatırız...Eğer lig playoffunda sezon içinde darmaduman ettiğimiz feneri eleyip 3. bitirip tekrar şampiyonlar ligi katılımını alabilseydik dört dörtlük bir sezon geçirmiş olacaktık ki bu akşam final yaptığımızda tüm galatasaray tarihinin en büyük başarısını yakalamış olacağız yine de...

Üst Alt