2017/18 Sezonu Formaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ilk oncelikle aldigim bilgiler kesin ki beni bilen bilir onceki duyumlarin hepsi dogruydu. Direk bodoslama daliyorum:D

- fiyatlar resmen tavan ustune tavan yapmis, fiyatlar ucmus.
Formalar: 179 tl
Esofmanlar: 340 tl
Antrenman formalari 129 tl
N98 : 229 tl (yanlis hatirlamiyorsam)
Digerlerini pek hatirlamiyorum su an

-Parcali: cok berbat birsey, burda denildigi gibi logoyla swoosh hizasinda kalin bir bant dusunun, o bantinda icindeki parcaliyi ters dusunun. Soyle anlatayim, forma 2 parcali, ayni gecen sezonki gibi, arkazi komple sari, iste degisik olan o bant var oda ters parcali. Barcelonanin bir yesil formasi vardi ona benzer ama daha kalin bir bant. Kisacasi parcali ile alakasi olmayagn sacma bir forma.

-Deplasman formasinda akliniza bu sene ingilterenin authentic formasini getirin akliniza. Forma duz beyaz, omuz/kol ince sari cizgilerle iniyor. Yandan inen bantta kirmizi. Bu seneki bantlar tamamen degil formada yariya kadar iniyor.

-3. Forma simsiyah okcakmis ama kamuflajli. Omuzdan koka ince eflatun/mor renk cizgi iniyormus (ne bok varsa su morda������)
Formanin arkasinda bele dogru GS yaziyormus, ama boyle siyaha yakin bir tonla. Umarim tff sikinti yaratmaz bu isimlerin basildigi yere yapildigi icin. Parcali disinda digerleri fena degil gibi.

- en guzeli bu sene hem yesil hemde siyah kaleci formalari cikcakmis, gozumuz aydin
Ve ilaveten, parcali ile beyazin uzun kollularida buyuk ihtimal cikcakmis.

- iki tanede antrenman formasi varmis, biri prematch digeri necilik tam bilmiyom. Prematch boyle kamuflajli gibi siyah eflatun/mor detayli, digeri ise turuncu beyaz detayli, bundada tuhaf bi desen varmis, petek gibi motifler.

- esofmanlar: bitane komple siyah sari cizgili, digeri ise ustu beyaz alti siyah ve tabi sari cizgili. Bu sene cizgiler degisik, tirtilli gibi ve yapiskanmis galiba

- n98 ler yine kirmizi beyaz ve mor diyelim artik, tam o rengi tutturamicam simdi. Arkasinda Galatasaray yaziyor ve kumasi bu sene baya inceymis.

Formalari tasarliyan olabilirse, ona gore boyle soyle diyebilirim

Parcali ile beyaz buyuk ihtimal mayista satisa sunulcakmis, bu en azindan guzel bir haber.

Alıntıdır. Kaynak: Galatasaray 2017-2018 Formaları

Bv8pWG.png

C0I3sA6XcAEBX64.jpg

C0I3sA7XgAE6Xld.jpg

C0I3sAwWIAAa6ag.jpg

Oldukca hosuma gitti diyebilirim.Yalniz siyah formada Nike ve Nef yazilari sari olsa muthis olurmus.Bir de cubuklu cikarin bir ara yaw.

Nike'dan iyi bir forma beklemediğim için hayal kırıklığına da uğraşmadım. Nike benim için futbol forması üretmeyi bilmeyen bir marka.

Barca 'nın forması bizim süper kupa formasının tarzı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt