2017 FIFA KK B:1 | Kamerun 0-2 Şili | MS | 18 Haziran | TRT Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 FIFA KK B:1 | Kamerun 0-2 Şili | MS | 18 Haziran | TRT Spor

adamlar yarım saat sevindi belki sonra gol iptal dediler yazık günah piskolojisiyle oynanıyor insanların

Futbolun doğasına aykırı gibi geliyor yeni uygulama.. Zamanla alışılır mı bilmiyorum ama gol sevinci gibi bir şey kalmayacak heral Şilili oyuncular o aptal sevinçten sonra mal gibi kaldılar resmen :D
Pozisyonuni iyi alacaksın arkadaş, yok artık öyle beleşten gol. Şuan aklıma hemen şikecilerin iki maçı geliyor direk 4 puan ekside olacaklardi video hakem uygulamasi olsaydı büyük bir ihtimalle.

uygulama haksızlık olmaması açısından çok iyi ama uygulanması daha iyi olmalı, anında karar hakeme iletilmeli.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Siyah beyaz bakinca elbette haksizlik olmasin dusuncesi hakim oluyor ki o yuzden zaten bunu yapmislar. Ama bir de futbolun dogasi var, yani bazilari basketbol ile bir tutmaya basladi futbolu ki en buyuk hata bu dusunce olur. Ikisi cok farkli sporlar. Futbolu 100 yildir guzel kilan bazi seyler var. Simdi bu sistemde 10 saniye icinde hersey netlesse belki zamanla alisir millet. Ama az onceki Portekiz macinda adam topa vuruyor direkten donuyor sonra oburu topa vuruyor gol oluyor, gol sevinci falan derken minimum 1 dakika geciyor sonra gol iptal. Bu boyle olursa hic olmasin daha iyi.

Siyah beyaz bakinca elbette haksizlik olmasin dusuncesi hakim oluyor ki o yuzden zaten bunu yapmislar. Ama bir de futbolun dogasi var, yani bazilari basketbol ile bir tutmaya basladi futbolu ki en buyuk hata bu dusunce olur. Ikisi cok farkli sporlar. Futbolu 100 yildir guzel kilan bazi seyler var. Simdi bu sistemde 10 saniye icinde hersey netlesse belki zamanla alisir millet. Ama az onceki Portekiz macinda adam topa vuruyor direkten donuyor sonra oburu topa vuruyor gol oluyor, gol sevinci falan derken minimum 1 dakika geciyor sonra gol iptal. Bu boyle olursa hic olmasin daha iyi.
Ben tam tersini düşünüyorum, sene 2017, herseyde oldugu gibi futbolda da degisim şart. Yok gol sevinci, yok beklemekmis, bos is. Temiz gol at, sevin arkadaş, sıkıntı olmaz. Hatta daha heyecanlı olacaktır, acaba gol geçersiz mi lan diye düşüneceksin, daha ilginç olacak. Herkesin düşüncesi farklı olabilir tabiki.

Ben tam tersini düşünüyorum, sene 2017, herseyde oldugu gibi futbolda da degisim şart. Yok gol sevinci, yok beklemekmis, bos is. Temiz gol at, sevin arkadaş, sıkıntı olmaz. Hatta daha heyecanlı olacaktır, acaba gol geçersiz mi lan diye düşüneceksin, daha ilginç olacak. Herkesin düşüncesi farklı olabilir tabiki.
Tabiki farkli dusunceler olabilir ama isin komik tarafi soyle olur, video hakem sistemi odasi saha kenarina falan getirilse ve hakemin kendisi de izleyebilse mesela, o gol aninda oyuncularin hepsi o odayi basar gol mu lan diye :D

Tabiki farkli dusunceler olabilir ama isin komik tarafi soyle olur, video hakem sistemi odasi saha kenarina falan getirilse ve hakemin kendisi de izleyebilse mesela, o gol aninda oyuncularin hepsi o odayi basar gol mu lan diye :D
haha bi an canlandırdım gözümde, oyuncuların suratlarını filan :)

Mesela Mehmet Topalın son dk da eliyle attigi gol, video hakem uygulamasi olsaydi buyuk olasilikla iptal olacaktı. Fenerli futbolcularin ve taraftarlarinin ruh halini dusunemiyorum, ne eglenirdik be :) Tabi aynisi bizede olabilir, ama nedense şikeciler bunu sürekli yapıyor gibi.

İşte madalyonun iki yüzü misali, anında hakeme bilgi verecek bir sistem mümkün ise en doğrusu o olur.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt