2017 Oscar Adayları Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 Oscar Adayları Belli Oldu

sinan-engin-ben-cok-yakisikliyim_8228945-7512_640x360.jpg

Noldu lan ben geriden geliyordum moonlight almış puhahahahah rezilligin dibine vuruldu adamlar o kadar konuşma yaptı sonra birden mal gibi kaldılar. Iyi la bu kadar beklediğimize değecek bir bomba izledik.

Yalnız Moonlight'a yapılan çok büyük ayıp. Adamlar kazandığının sevincini bile yaşayamadı. Yaptıkları rezillikten sonra hızlıca töreni bitirdiler. Şimdi kimsenin aklında Moonlight'ın zaferi kalmayacak.

Gecenin iki rezaleti
1) Tabiki yanlış anons
2) Donald Trump'a mesaj vermek için Moonlight'a ödül verilmesi.

İşte sanata siyaset karıştırırsan böyle olur. Canlı yayında Trump'a twit atmışlardı. Şimdi Trump münasip bir yeriyle gülüp cevap verecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sandıkları terketmeyin sonuçlar değişebilir yine:asd22: oscar gibi başlayıp altın portakala bağladılar sonunda büyük rezillik!

önümüzdeki senede hem zenci, hem gay, hem ateist, hemde ensest birisini anlatıp ödülü verirler. ve bu böylece sürer gider.

Gecenin iki rezaleti
1) Tabiki yanlış anons
2) Donald Trump'a mesaj vermek için Moonlight'a ödül verilmesi.

İşte sanata siyaset karıştırırsan böyle olur. Canlı yayında Trump'a twit atmışlardı. Şimdi Trump münasip bir yeriyle gülüp cevap verecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moonlightla trumpin alakasi ne yaw

Üst Alt