2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ARTIK GÜNÜMÜZ FUTBOLUNDA BÜYÜK TAKIMLAR İLE ORTA SIRADAKİ TAKIMLAR ARASINDAKİ MAKAS AÇILDI. ŞAMPİYONLAR LİGİNDEN ZİYADE AVRUPA KUPALARINA KATILMAMIZ DAHA HAYIRLI OLACAKTIR.

ZİRA TAKIMLARA KADROLARINA VE ÜLKEMİZDE Kİ KUR FARKINDAN DOLAYI AVRUPADAN OYUNCU ALAMAYACAK DURUMA GELMEMİZİ GÖRÜN İSTEDİM.

ARTIK GÜNÜMÜZ FUTBOLUNDA BÜYÜK TAKIMLAR İLE ORTA SIRADAKİ TAKIMLAR ARASINDAKİ MAKAS AÇILDI. ŞAMPİYONLAR LİGİNDEN ZİYADE AVRUPA KUPALARINA KATILMAMIZ DAHA HAYIRLI OLACAKTIR.

ZİRA TAKIMLARA KADROLARINA VE ÜLKEMİZDE Kİ KUR FARKINDAN DOLAYI AVRUPADAN OYUNCU ALAMAYACAK DURUMA GELMEMİZİ GÖRÜN İSTEDİM.

Cl'de direkt cebe attığımız 35 40 milyon euro.

Uefa'yı alsak 25 milyon bile olmuyor.

En temizi cl'ye gidecen gruba göre aşağı inecen yada devam edecen ilk hedef her zaman cl şaşmaz, şaşmamalı.

Yeni forma cenabetliği, ağır saçmaladılar. Doğru dürüst CL görmeyen kulüplere havadan gruplara kalma şansı doğdu resmen

Büyüklere öncelik verdiler 16 takımı aldılar yetmedi Uefa kazananı ,Cl kazananı da 1.torbaya koydular. toplam da 32 takımdan 17 si onlardan oldu.

Fransa ve Rusya'da eklenince bunlara diğer ülke takımları averaj takımları oldu çıktı.

Yillarca Bayern veya Barcelona gelmesin diye dua ettik ama bence bu sene o sene olacak maalesef ve ikisinden biri cikacak bize.

Not: Hislerim beni genelde yaniltmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt