2018/2019 Avrupa Kupaları Güncel Ülke Puanları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018/2019 Avrupa Kupaları Güncel Ülke Puanları

Güncel puanlar 21.09.2018 :
puanlar.png
Belçika Ekipleri -> Anderlecht rakip // Liege rakip // Genk rakip
Ukrayna Ekipleri -> Vorskla,Kiev,Shaktar
1537530410251.png1537530401415.png

Son düzenleme:
9.olmak ile 10.olmak arasında pek fark yok. Yeter ki 11.sıraya düşmeyelim çünkü 11.sıra demek 1.takımın direk CL'ye gidememesi demek.

O ihtimal de uzak gözüküyor şu an. 11.sıradaki Hollanda'nın 2 takımı da CL'de. PSV büyük ihtimal grubunda sonuncu olur. Ajax biraz daha avantajlı gibi ama tek başına.

9.olmak ile 10.olmak arasında pek fark yok. Yeter ki 11.sıraya düşmeyelim çünkü 11.sıra demek 1.takımın direk CL'ye gidememesi demek.

O ihtimal de uzak gözüküyor şu an. 11.sıradaki Hollanda'nın 2 takımı da CL'de. PSV büyük ihtimal grubunda sonuncu olur. Ajax biraz daha avantajlı gibi ama tek başına.
Bir ön eleme az oynanıyormuş ben direkt gidiliyor sanıyodum ama yinede önemli.
8.'lik ne gibi bir öneme sahip biliyormusun?

Bu arada bütün liglerin durumuna baktım 6.sıraya kadar hiç değişen yok. Ancak 6.sıradaki Rusya'da iş değişiyor. 2 takım direk gidiyor, 3.sırada bitiren ise 3.ön elemeden başlıyor. Takım olarak da 6 takımla katılıyorsun.

Aradaki 14binlik farkı düşünürsek kısa vadede bu farkın kapanması çok zor. Bir süre daha böyle gideceğiz yani. Şu aşamada önemli olan 11.sıraya düşmemek olmalı.

Uefa'yi Marsilya alsaydi Fb 3 eleme oynayacakti.Burak'in attigi dogru olabilir.

Fb'nin Anderlecht Bjk'nin Genk maclari onemli.Akhisar da Liege'i icerde yenmeli.

Üst Alt