2018 DK A Grubu M:2 | Rusya 3-1 Mısır | MS | 19 Haziran | TRT 1 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK A Grubu M:2 | Rusya 3-1 Mısır | MS | 19 Haziran | TRT 1

Scout ekipleri birde mısırlı oyuncuları önermiş trezeguet le uğraşmayalım hiç rodrigues kalsın

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rusya nispeten gucsuz takimlarla oynamis da olsa 8 gol atti

Bunlarla son 2 sene icinde biri agustos 2016 da antalya da , biri de 2-3 hafta evvel rusyada hazirlik maclari oynadik ve sirayla 0-0 ve 1-1 bitti

Cok dikkatli olmamiz gereken 2 macimiz var , diger 2 sinin de isvec le olacagi dusunulurse isimiz zor

Rusya nispeten gucsuz takimlarla oynamis da olsa 8 gol atti

Bunlarla son 2 sene icinde biri agustos 2016 da antalya da , biri de 2-3 hafta evvel rusyada hazirlik maclari oynadik ve sirayla 0-0 ve 1-1 bitti

Cok dikkatli olmamiz gereken 2 macimiz var , diger 2 sinin de isvec le olacagi dusunulurse isimiz zor
milli takımı takip edip ondan beklentisi olan insanları görmek şaşırtıyor.

Hurghada dan iki hafta önce geldim. Çok çok efendi insanlar ayrıca türkleri cok seviyorlar.
Asgari ücret aylık 70 euro olan bir ülke umarım her zaman dünya kupasına katılırlarda ara sıra mutlu olurlar.

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk

Benim bildigim hurghadaya milattan önce gidiliyordu. Oralar simdi kesin dutluktur. Hatta ben 2001‘de gitmisti oralara.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beklentilerin aksine Rusya elini kolunu sallayarak gruptan çıktı. Mısır biraz hayal kırıklığı oldu. Sakatlığı olmayan bir Salah olsa belki şu an son maçlara iddialı girerlerdi ama olmadı. Bu grup bitti diyebiliriz. Yarın da Uruguay işi bitirir ve çekişmeli geçer diye beklenilen grup gazozuna maçlarla biter.

Beklentilerin aksine Rusya elini kolunu sallayarak gruptan çıktı. Mısır biraz hayal kırıklığı oldu. Sakatlığı olmayan bir Salah olsa belki şu an son maçlara iddialı girerlerdi ama olmadı. Bu grup bitti diyebiliriz. Yarın da Uruguay işi bitirir ve çekişmeli geçer diye beklenilen grup gazozuna maçlarla biter.

Son mac Uruguay - Rusya olacagindan ve buyuk ihtimal Rusya'nin averaj avantaji olacagindan guzel bir karsilasma izleriz

Üst Alt