2018 DK B Grubu M:1 | Fas 0-1 İran | MS | 15 Haziran | TRT 1 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK B Grubu M:1 | Fas 0-1 İran | MS | 15 Haziran | TRT 1

Bence iyi değildi, gayet standart futbol oynadı bundan bir yol olmaz. Bu adam net bir şekilde fark yaratamıyor, bunun oynadığı futbolu oynayacak futbolcuyu 5 te 1 fiyatına buluruz.

Hıııııaaaaa allahın muz kafalısı. Fb maçında gevşekçe gördüğü kırmızı hala aklımda.

Şu Belhanda yı bonservissiz yollasak bile gram üzülmem yeter ki kurtulalım.

10 Milyon bonservisi zaten kapı gibi girdi bize bari geriye kalan 10 Milyon maaşından kurtulsak bir türlü.

sent via GSC

Aklı başında hiç bir takım buna bonservis verip almaz zaten.Girdi o 10 bir daha çıkmaz.Ben esas bu sene clde ne rezillikler yaşayacagız bu malla onu düşünmeye başladım.

Mısır da Fas da yaptıkları aptalca faülle turnuvadan elendiler.ccc disiplinin olmadığı yerde kan ve gözyaşı vardır ccc

Bu maci sadece Belhanda icin izledim ve Belhanda nin asist yapmasi veya gol atmasi icin dua ettim. Netice ortada..

Bu adam macta saklaniyor. Varligi yoklugu belli degil. Kisacasi etkisiz eleman. Ve bu Belhanda ya maalesef alici cikmaz. Kisacasi seneye de bizde maalesef..

Bence iyi değildi, gayet standart futbol oynadı bundan bir yol olmaz. Bu adam net bir şekilde fark yaratamıyor, bunun oynadığı futbolu oynayacak futbolcuyu 5 te 1 fiyatına buluruz.

Hıııııaaaaa allahın muz kafalısı. Fb maçında gevşekçe gördüğü kırmızı hala aklımda.

Onu bizde biliyoz kazık yediğimiz ortada :D

Bu maç özelinde dedim takımında göze çarpan bir kaç oyuncudan biriydi

Belhanda bok gibi oynadı bu maç yav hele ikinci yarı gözlerim kanadı

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belhanda'nın büyük bir kazık olduğu geçen sezonun 34 maçında belliydi. Ama hala bunun kazık olduğunu anlamak istemeyenler için dünya kupası yeterli olacaktır dite düşünüyorum. İran gibi bir takıma karşı bile hiç varlık gösteremedi.

1 milyon bonservis ve 1 milyon maaş alsa hadi denedik olmadı deriz ama bu fiyata bu Belhanda büyük kazık oldu.

Demek ki futbolcu kiralama sistemi böyle nedenlerle doğmuş..
1 yıl 1 yıl, üç kuruş üç kuruştur meselesi...

Belhanda fark yaratmıyor eleştirisi haklı ama diğer yandan Inter ve Roma ile adı geçen Ziyech mi Belhanda mı daha iyi topçu desen ben Belhanda derim. Bugün de öyleydi.

Neyse kendini ispatlamak için daha zamanı var nasılsa... bizde diyorum yani.
DK rakipler ağır gelmiş olabilir ,bakalım tsl de bişeyler gene değişmeyecek mi...

Son düzenleme:
khalid_boutaib-s%C3%A9lection.jpg

ilk 11de yer almali bundan sonra

Belhanda'nın büyük bir kazık olduğu geçen sezonun 34 maçında belliydi. Ama hala bunun kazık olduğunu anlamak istemeyenler için dünya kupası yeterli olacaktır dite düşünüyorum. İran gibi bir takıma karşı bile hiç varlık gösteremedi.

1 milyon bonservis ve 1 milyon maaş alsa hadi denedik olmadı deriz ama bu fiyata bu Belhanda büyük kazık oldu.

Bu mantıkla Ziyech de büyük kazık olmuş Ajax için

Suarez de bank asya topçusu :/

Üst Alt