2018 DK B Grubu M:3 | İran 1-1 Portekiz | MS | 25 Haziran | TRT Spor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK B Grubu M:3 | İran 1-1 Portekiz | MS | 25 Haziran | TRT Spor

O son dakikada kaçan pozisyon İran'da 50-60 yıl sonra bile konuşulur. Düşünebiliyor musunuz? O pozisyon gol olsa lider olacaklardı ve rakip Rusya idi. Tarihinde hiç gruptan çıkamamış bir ülkeden bahsediyoruz.

Üstelik rakip CR7'ye sahip ve son Avrupa şampiyonu. 90+2 ve 90+5'te attığı gollerle eleyeceksin. İnanılmaz bir hikaye olurdu. Yazık oldu baya.

Biraz evvel bunların aynısını ispanya başlığına da yazdım..

Biraz evvel trt1 e iran maçı bitti.
Genele bakınca iranın 2 penaltısından birisini VAR a bile götürmeden reji odasında yediler;
ispanyaya da ofsaytten gol verip iran ı yediler, ispanyanın işini yapıp önüne geleni ezip geçmektense gruba ayara verme şımarıklık/kibirini cezalandırmadılar..
Fransa maçından dahabüyük skandal oldu...

Halbuki ispanya bu grupda en az 10 golle 3/3, portekizde belki iranda biraz zorlansa da en az 4 puan+fas averajı ile rahatlıla bu grupdan çıkarlardı...
Resmen VAR güvencesinin de desteklediği rezalet...

Son düzenleme:
O son dakikada kaçan pozisyon İran'da 50-60 yıl sonra bile konuşulur. Düşünebiliyor musunuz? O pozisyon gol olsa lider olacaklardı ve rakip Rusya idi. Tarihinde hiç gruptan çıkamamış bir ülkeden bahsediyoruz.

Üstelik rakip CR7'ye sahip ve son Avrupa şampiyonu. 90+2 ve 90+5'te attığı gollerle eleyeceksin. İnanılmaz bir hikaye olurdu. Yazık oldu baya.
Almanya bitime 10 saniye kala attığı golle ancak tutunabildi. Turnuva tecrübesi....

insanı cidden etkliyor o pozisyon. alakamız olmadığı halde bizde bile böyle etki bırakıyorsa adamlarda bugun ıcın ne yıkım yaratmıstır kımbılır.
gelecek için olumlu bi kıvılcım olur umarım.

mactaki kararlarnan ilgili sikayetiniz nedir

3 ana posyonu degerlendireyim

portekize calinan - net penalty
ronaldonun posyonu - sari bile degil
irana calinan penalty - penaltyle uzaktan yakindan ilgisi 0

Ben de anlayamadim . Yani iran oyunu domine rakibi surklase mi etti ? Fas i nasil yendiler hatirlayin

Tamam ispanyaya da biraz sacma yenildiler kabul

Iran in penaltisi bence dogru , ama bir pozisyon yaratmissin da onu engellemisler degil , butunuyle portekizli oyuncunun dengesizligi top inerken

Mac boyunca ben iranin karsilasmayi kesin hakettigine yonelik bir baskisini gormedim acikcasi . Hani iran ondedir dr boyle bir penaltiyla 90 da portekiz beraberligi yakalar anlarim o zaman

Ben de anlayamadim . Yani iran oyunu domine rakibi surklase mi etti ? Fas i nasil yendiler hatirlayin

Tamam ispanyaya da biraz sacma yenildiler kabul

Iran in penaltisi bence dogru , ama bir pozisyon yaratmissin da onu engellemisler degil , butunuyle portekizli oyuncunun dengesizligi top inerken

Mac boyunca ben iranin karsilasmayi kesin hakettigine yonelik bir baskisini gormedim acikcasi . Hani iran ondedir dr boyle bir penaltiyla 90 da portekiz beraberligi yakalar anlarim o zaman
Hayır etmediler, etme şansları zaten yoktu. Baktığın zaman Fas bile kadro olarak daha üstün. Ama adamların ortaya koyduğu mücadele takdir edilesi.

Üst Alt